Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Ngage

Cerere Admin

Recommended Posts

Nick: Ngage
Ip: routabil
Varsta: 36
Gradul dorit?:
administrator

Level pe server ( Minim 4 ) : 18
Ai citit regulamentul ?: da
Mentiune:
  sa pot  schimba mapa cand nu sunt admini on.  Chiar nu ma intereseaza  adminu dar cateodata este nevoie.

1) nu te cred la varsta, stiam altcv la tn :))2) n-ai citit regulamentul plus ca erai pe lista neagra a unui admin/owner3) daca nu te intereseaza adminul si-l vrei doar pt "a schimba mapa" lasi votul serverului sau "votemap" in consola, pt care n-ai nevoie de adminContra.

varsta este reala , daca treci prin constanta iti pot demonstra

nu stiu de ce lista neagra vorbesti  sau  este aruncata asa in vant   Ps Spunemi si mie si mie pe ce lista eram sau al cui admin/owner SUNT TARE CURIOS  ca mie nu mi-a zis nimeni nimic

ma intereseaza admin pt Zm care dorm in loc sa atace

Edited by Ngage

1) nu te cred la varsta, stiam altcv la tn :))2) n-ai citit regulamentul plus ca erai pe lista neagra a unui admin/owner3) daca nu te intereseaza adminul si-l vrei doar pt "a schimba mapa" lasi votul serverului sau "votemap" in consola, pt care n-ai nevoie de adminContra.

1) 36

2) zi despre ce lista vorbesti

3) zi ce altceva fac helperii

Daca e vorba de marea activitate pot sa dau remove la jumate din admini .

Astazi am purtat cu tine 'discutia' legata de cererea ta & ti-am rasp cu un 'nu stiu' deoarece nu apucasem sa ma uit @cererea ta, dar dupa ce mi-ai rasp cu "imi trebuie admin doar sa schimb harta" mi-ai confirmat CONTRAriul. 

Nu te-am gag-uit, nu te-am vazut sa disturbi jocul in vreun fel, esti un jucator destul de linistit si fara suparare & din pacate, .. nu prezinti destul de mult interes pt sv/admin. De schimbat mapa este vote-ul default (sv-ului) sau cand nu este admin , votemap so .. ai ocupa loc degeaba din punctul meu de vedere.

Daca ai de gand sa fii mai mult decat un 'votemap' revina cu o cerere ca nu ne-ar strica.

P.S. Bineinteles, dupa ce citesti regulamentul si respecti modelul.

Edited by castravete

Multumesc rider pentru sustinere  dupa ce  imi raspunde TheChosenOne  poti sterge/ inchide  topicul

Mda scz la varsta am confundat cu Nw|wN

Spusese odata cnv pe [email protected] ca ca are nush ce cu tn (admin) dupa o cearta, eram mai atent la joc si-mi sarise in ochi, credeam ca vb de cnv cu cod, dupa n-am mai dat atentie

Ma rog, nu argumentez la 3 acum

(Deoarece a zia deja castravete oarecum cv)

Mda scz la varsta am confundat cu Nw|wNSpusese odata cnv pe [email protected] ca ca are nush ce cu tn (admin) dupa o cearta, eram mai atent la joc si-mi sarise in ochi, credeam ca vb de cnv cu cod, dupa n-am mai dat atentieMa rog, nu argumentez la 3 acum(Deoarece a zia deja castravete oarecum cv)

nu ma  intereseza ce a zis castravete eu  vreau sa stiu de ce arunci  vb in vant ???

Rider poti inchide  acest topic

Edited by Ngage

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this