Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Ngage

Cerere Admin Ngage

Recommended Posts

Nick: NgageIp (Chiar daca este dinamic sa apara aici): 109.103.137.5Varsta: 36Gradul dorit?: Administrator

Level pe server ( Minim 9 ) : 20Ai citit regulamentul ?: NuDe ce vrei gradul cerut:  Sa pot ajuta serverul cand nu sunt admini On , mi sa intamplat de multe ori sa nu prind admini on  si playerii ori faceau block ori se injurau ca la usa cortului .

Ramane la aprecierea voastra daca merit sau nu. Multumesc anticipat pentru Pro/Contra

Guest Smekerasu

# PRO ( sper sa vad numai pro  ca este singuru baiat cuminte si bun dupa servar va multumesc ) Nu dau bere .. ::))

ah, adminul votemap:) Sper ca ti-ai schimbat parerea in leg cu adminatul si ca o sa-l iei in serios (nu doar schimbi harti) ma astept sa faci o treaba buna, pro.

ah, adminul votemap:) Sper ca ti-ai schimbat parerea in leg cu adminatul si ca o sa-l iei in serios (nu doar schimbi harti) ma astept sa faci o treaba buna, pro.O

O sa ajut serverul cu ce pot.  Imi place mult serverul daca nu imi placea nu imi mai luam Vip.

Ps. cat timp sunt admini vechi pe server nu o sa ma bag.

Va multumesc pentru pro

Pro .

Ps : Lasa recunostiinta pentru aceste ''Pro'' , ai mess , skipe ..etc unde poti sa-i multumesti .In caz contrar ai warn .

Pro .

Ps : Lasa recunostiinta pentru aceste ''Pro'' , ai mess , skipe ..etc unde poti sa-i multumesti .In caz contrar ai warn .

Am inteles  ms pentru sfat

Ti-am pus admin . Te vor invata adminii vechi cum merge treaba . Felicitari.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this