Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
forever

Reclamatie Thechosenone

Recommended Posts

Dragul nostru thechose one 

Daca dumneavoastra nu va puteti calma nervi si sa suparati din orice lucru marunt atunci nu mai avem ce discuta.

Credeam ca esti un player de treaba ,DAR se vede ca atunci cand te enervezi faci pe dracul in patru 

Doar fiindca asa zisul MAM LASAT INFECTAT ,ma refer la topicul tau, nu este adevarat fiindca eu niciodata nu ma las infectat .

PE ACEEA MAPA daca erau toti in  spatele meu  cum puteam eu sa ma dau in spate?

te rog frumos ai ajuns de rasul lumii 

Apropo acesta a fost un mesaj introductiv pentru playerii care sau saturat  de choseone 

Reclamant :ThechosenOne

Motiv:din cauza ca iam spus cai bot mia dat ban si kick 

sugestie:Calmeazate si putem discuta ca doi amici 

Sa-mi zici tuti pi*da ma*ii, esti prost rau, e but rau saracu n-ai ce-i face, dupa ce te-am atentionat de 2 ori azi, ti-am zis odata sa ma mai insulti pe mn sau alt admin si te ard, azi numai gura era de tine pe sv

In spatele tau eram doar eu la 2-3 metrii langa usa ma uitam spre tn daca fugi sau stai iar sa te ia

Daca sunt de rasul lumii dc toti zic mereu ca te crezi buricul pamantului pe sv, si ca o meritai de mult, trec cu vederea deobicei pana ajungi la a ma injura

Daca zici ca s-au saturat playerii de mine dc am glume cu toti, ma salut cu ei, vb frumos, nu ne injuram, fa te rog o lista cu cei care nu ma inghit pe sv, cu tn in cap de lista

se vede doar din cele spuse mai sus de tine ca esti un om care se enerveaza foarte repede dar eu inchei discutia fa ce vrei .

ps:calmeazate ca nu mai faci fraguri asa multe 

Nu ma enervez prietenas, am limite foarte mari, totu pana la ajunge sa ma injuri pe sv, te-am atentionat azi, ti-am dat gag, ai dat retry, ti-am dat 120 min, daca tu continui e normal sa-mi sara clanta si mie odata si odata, esti singurul care m-a injurat pana acum pe sv decand am adminul

Asta a fost o replica de om care e prins cu mâța-n sac, la faptul ca ai luat si gag, ai dat retry, cele 120 de min, citeste sf topicului meu, ti-am zis si acolo, odata sa-mi mai zici cv urat dupa faza cu slayul de azi si iar gag, 120 min,

Din partea mea poti sa nici nu-mi mai vb pe sv, doar cand ai nevoie de ungag, slap, slay, block

Pana atunci iti astept lista cu playerii care zici tu ca s-au saturat de mn, numai azi am schimbat iar cu 4 cereri pe fb, mess, etc, in afara de L!ghtin_Hand care la fel incepe but/noob uneori dar se calmeaza dupa gag, sper ca pe viitor sa te-nveti ca daca ma injuri, dupa 2 atentionari dau ban ;)

Devii ridicol cu asta, sunt destul de calm si verry happy, si nu ai cu ce sa-mi strici iar buna dispozitie daca asta cauti, nici nu-ti mai dau reply incepand de acum :-j

Ce vreau sa retii e sa te inveti sa vorbesti pe server si cum ma mai injuri te atentionez dupa daca continui te ard iar!

Guest Smekerasu

LoL ce naiba este romanu asta de dragoste :))  Forever vino cu cateva probe reale de ce ai luat gag kick ban nu mai da din gura aiurea , One u nu te mai pune la mintea lui pt ca el este un jucator dificil pana si pe mine ma luat la pe...s an fine dc nu ai probe te rog sa te abtii si sa nu mai scrii romane pe aici .

• Like 1

forever, un limbaj serios , nu unu de copilas , putem avea ? Lasa comentariile copilaresti  de gen : e cam frustat ca fac mai multe fraguri .... El doar isi facea treaba ,  cum nu ai fost tu in stare pe post de admin , crezi ca e obligat sa stea si sa-ti suporte tie injuriile ?  Vino cu dovezi si argumentele in cauza ,nu comentarii de gen : ''apai' cand te calmezi ,suna-ma''  / altfel te penalizez .

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this