Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
forever

Unban

Recommended Posts

nick:DiF3r3nce

Intai si intai am primit ban de la The chseone fiiindca sa suparat ca lam facut bot doar atata

si am facut retry gag la gagul meu nu la gagul adminilor si am voie la gagul meu sa fac retry 

doarr fiidca domnul nu stie sa isi controleze nervi nu este problema mea 

Dovada:din cauza  ca sa suparat chose mia dat mie ban 

tot pe a ta o sustii ca eram eu nervos degeaba?

eu am pus ss cu ce imi spuneai defapt nu ca ma enervasem eu din senin pe tine

ti-am dat pe rand, gag, 120 min ban, dupa ban permanent

din partea mea o saptamana ai sta pe bara

nu miai dat tu gag ,gagul mi lam luat singur ca am zis un cuvantul programare si cand zis un cuvant gen programare sau formatare iti da gag direct

Si asta tot formatare este ?

Imagine postata

• Like 1

frate eu niciodata nu mam lasat infectat si in cazul asta nu mam lasat era camera din zm snow si tot ierau in spatele meu cum era sa ies in fine va ce vrei oricum thechoseone nu se va intelege niciodata cu nimeni

(Ti-o explic/povestesc iar)

Eram eu si crazywolf la usa, eu intrasem si cand am vazut ce e acolo am tulito afara asteptand zm, cum fac mereu avand VIP stau in fata celorlalti playeri la intrari gen tunel sau usi pt ai proteja de infectie, asta pana-mi cade armura, atunci te-am vazut, deci nu eram decat eu in spatele tau (distanta mare intre usa si mesele alea, nu era niciun block), Crazywolf mi-e martor daca crezi ca aberez eu de la mine, dupa ai inceput cu injuraturile pt un slay dat pe drept

Cat despre "formatare" nu stiu ce zici tu...sau ca nu ma-nteleg cu nimeni? Intreaba si alti admini sa-ti spuna contrariul, de ex cutitarul, numai cu el cat radem si ne distram pe sv, pe chat si joc cu playerii normali

Eu ti-am dat ce meritai, banul ti-l tine rider cat vrea, de gresit chiar nu cred ca am gresit, zi ms, altii iti dadeau ban sin prima

ok este vina mea ,imi pare rau am gresit,sunt prost . Nu o sa ma mai las INFECTAT.!

Edit: nu asta era problema, slay iau multi la asta, daca n-ai inteles problema este "limbajul frumos" pe care l-ai avut chiar si dupa pauza de 2 ore (si asupra unu admin, daca nu.s owner nu.s mai prost), invata sa vorbesti, caci nu ne trebuie "scandalagi" pe server lucru care nici Salejanu nu-l intelege, ca P.S nici injuratura aia nu ai scris-o cum trebuia :))

Ma bag si eu putin in seama (cu riscul de a lua warn) deoarece eram pe sv in momentul respectiv.

Nu am vazut faza cu block-ul insa am obs cum raspundeai nu numai lui Thechose sau mie ci si altor jucatori & atitudinea ta impertinenta (drept dovada uite numai ce raspunsuri ai dat in celalat topic- reclamatii) chiar trebuia remediata.

Gag-ul - am mai zis si pe sv tie si multor altora ,pt a primi gag eventual ban nu trebuie neaparat sa injuri, acestea se pot lua si pt un limbaj neadecvat, limbaj vulgar, insulte, s.a.m.d. ori chiar ! instigari la cearta, aici e datoria adminului sa previna si sa opreasca chestiile astea. Tu raspunzi impertinent, urat unui jucator, el iti raspunde inapoi la fel si apoi unde se ajunge? nu uita ca suntem la joaca.

Ban-ul - poate a fost putin mai mai aspru dar pune'te in locul lui, tu cum te comporti cu un om care nu are pic de respect fata de tine & pe deasupra te mai si injura. (am vazut banuri permanent luate pt mai putin de atat, ai scapat usor)

Nervii - Mi se pare normal sa te deranjeze un astfel de jucator problema, dar aici Thechose, este si vina ta zic eu,.. stii vb aia "nu te pune cu .. anumiti oameni ca o sa te aduca la nivelul lor si o sa te faca."

TheChoseOne - nu l-am vazut niciodata sa se certe sau sa nu se inteleaga cu jucatorii/adminii - tu esti primul.

Si un sfat, daca e sa mai intri pe sv again, te sfatuiesc sa iti rectifici putin atitudinea pe care o ai, nu impresionezi pe nimeni, crede-ma. Nu esti capabil sa rasp/vb frumos pe chat, nu mai vb frate & nimeni nu o sa aibe nimic cu tine, iti promit.

Edit by chosen: Banul vazut pe foda (cel permanent) este dupa ss puse si banul de 120min date pe snowbase, asta dupa ce i-am zis lasat msj pe forum ca odata sa ma mai faca noob/but (ceea ce ma facuse pe foda) sau sa ma mai injure de mama si altele si fara alte comenzi: banmenu -> nick lui direct, nu m-am coborat la nivelul lui de a-l injura back, mi-am facut doar treaba, si regulamentul ca nu sunt obligat sa-i indur tampeniile, oricare admin daca era in locul meu ii facea asa

P.S: nu iei warn ;)

Deja se vb cam mult aici, daca ia unban redeschide un owner, pana atunci

Lock.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this