Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Recommended Posts

Bun ţin să precizez că voi absenta o vreme cam lungă din motive personale, motivele le voi prezenta mai jos.

Acum ca să încheiat prima sesiune pentru bac, şi sau afişat rezultatele de la bac, ce pot spune rezultatele mele au fost cam slabe, la fel ca şi pregătirea mea. :D

Acum sunt nevoit să particip la sesiunea din toamnă şi să obţin o notă maximă la o materie. :(

Consider că timpul nu este nici scurt dar nici lung pot spune că este suficient pentru a recupera noi informaţii pierdute. :)

Deşi am mult de recuperat pot spune că sunt puţin avantajat de restul celor care participa şi ei la bac, şi anume eu dau decât din materia ultimului an de liceu. B)

Deci în cazul meu, este ce-i drept greu, dar nu imposibil, să  înveÅ£i o materia dintr-un singur an într-un interval de aproximativ 2 luni fără o săptămână, pot spune că avantajul este de partea mea, trebuie doar să-l ÅŸi folosesc. 

Pe scurt voi absenta  începând de azi: 8 Iulie - până pe 27 - 29 August când va trebui să mă prezint pentru susÅ£inerea examenului de bacalaureat. 

Voi absenta cam 50 sau 52 de zile.

Deci Rider sper că perioada în care voi absenta să nu-mi afecteze contul "eliminând adminul din cauza lipsei de activitate". 

Sper să  înÅ£elegi :P

Voi intra pe seară să văd un răspuns de la tine, şi poate voi mai intra din când în când, eu ştiu într-un weekend când îmi iau o zi liberă de la învăţat.

O zi bună în continuare tuturor celor care citesc acest mesaj ÅŸi să fiÅ£i băieÅ£i cu minte nu cuminÅ£i  ;) 

Edited by FilmeHDRO

Fara blabla-uri, sa inteleg ca ai picat si acum sta cineva cu papusa langa tine 2 luni sa recuperezi ? =)) am sa mai intru eu pe contul tau sa nu se stearga ... ce sa zic .. orice pentru invatatura =))

• Like 2

Mulţumesc băieţi pentru susţinere, ce pot spune sper să revin cu reply "am reuşit, am luat bacu ;) ".
Şi da rider :D stă cineva în spatele meu, e conştiinţa că puteam trece, daca imi dateam putin silinta
.

Acum trebuie să trag tare...

Oricum mai bine mai târziu decât nici odată :)

Bafta,asa am patit-o si eu anul trecut:)).

Guest Drog

Suces!! sper sa iei bacu eu nu am ajuns inca la bac da am ramas corijent :(

Edit: sigur ai avut lag la ore, deaia ai ramas corijent :)), am patit si eu :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this