Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Jonny_Bravo

Reclamatie Castravete

Recommended Posts

Nick: castravete

Motiv: era un player afk si iam cat slap iar castravete ma intrebat:

Castravete:nu ai slay?

Telecomanda: nu sunt chiar asa de rau

Castravete: atunci esti degeaba.

Dovada: http://www.girlshare.ro/34672225.5

PS: eu nu cred ca trebuie sa te stie playerii de frica ca sa respecte jocul.

Daca era cineva afk , tu trebuia sa-i dai 2-3 slap ,vezi ca nu misca in continuare ,  kick , nu slay sau ban . :lol:

Afk nu se rezolva cu slay .

Din partea ta inteleg ca esti la inceput ,dar el a gresit , trebuia sa te ajute fiindu-ti superior in grad .

Bafta.

Edit : trb sa ii indrumi castravete ...daca nu inteleg baga-i la murat :))

*SPEC* TELECOMANDA :  ala se face afk sa plece depe loc dupa infectare...

castravete :  /who

Dragos killed Sweet_me with m4a1
[ZP] Ai primit 2 credite pentru ca ai supravietuit runda aceasta
[CSTRIKE] Armele tale au fost resetate
[RADIO] Pentru a asculta radio scrie /radio .
castravete :  nu ai slay ?

[Zombie XP] Puterea ti se va activa la urmatorul spawn.
*SPEC* TELECOMANDA :  ba da
[CsF XP] Acest server ruleaza un sistem level cu clase de Human si Zombie
] amx_ungag
Usage:  amx_ungag - <target>
[CSTRIKE] Press M to show the game menu
*** Sweet_me killed castravete with a headshot from infection ***
[CSTRIKE] Jucatorul castravete a primit gag automat datorita limbajului pentru 3 minute
*** Sweet_me killed Ms-Pro with a headshot from infection ***
] amx_say inseamna ca esti degeaba

Am dat eu copy/paste, ca la cum ai scris tu acolo .. mai zic astia ca esti vreun erou:))
In ce consta aceasta reclamatie ?
Erai spectator intrat de la inceputul rundei si nu ai fost in stare toata harta sa dai macar un slap (nu poti zice ca nu ai avut cui pt ca numai eu am fol pe putin 4-5 comenzi); Vezi pe ala ca face pe afk-ul; iar tu Barbosul/ adminul (in devenire) nu esti (iar) in stare sa dai macar 1 slap & pt asta (nici macar o critica)  Esti degeaba
  @xNk, inteleg ca are doar slot barbos, dar nu pt asta il are ? pt slap,slay ? -cea mai simpla, cunoscuta, banala comanda-
Pai u nu vrei sa iti stie jucatorii de frica , asa ca preferi sa ii lasi sa joace cum vor ei ? hai ma. .. esti degeaba ,eu zic sa-ti iei jucariile si sa pleci acasa, cum ai facut si pe sv :))

ps: si daca e sa vbm de grad, esti slot cu barba tocmai din acest motiv, ca esti mai mic; Tu esti pus acolo pt slap-uri si slay uri & eu sa-ti zic cand unde si cum, eventual.

@Funky amx_slay, amx_slap nu stie ? sau Y nu are sa scrie pe chat ca nu e voie ? sau regulamentul sa i-l scriu pe chat, sa-i zic/inv ca nu sunt permise astfel de chestii ? Daca intradevar are nevoie de asta, e degeaba
Edited by psychotic moods

Sa mor daca ii mai inteleg pe admini noi : daca nui ajuti spune ca esti al draq si nu vrei sa ajuti , daca ii ajuti si le spui ce trebuia sa faca te trexesti cu reclamatie ca le spui ce sa faca. Eu zic ca, castravete a facut ce era normal. Daca eram eu in locul lui ii dadeam eu kick :)

Invata sa nu mai dormi pe tine sau iti scot barba . Adminii care dorm nu imi sunt de folos.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this