Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
-=XeNon=-

[Sugestie] Respawn

Recommended Posts

Propun ca playerii de lv mic sa aibe respawn 5< ... deoarce playerii de lv mic nu au nici o sansa, iar daca unu de lv 1 vede ca are 3-4 respawn-uri prinde incredere si osa faca lv mare, daca vede ca moare imediat.. iese ar trebui ceva de genul, lv 1-5 respawnuri

lv 2-4 respawnuri

lv 3-3 respawnuri

lv 4-2 respawnuri

lv 5-1 respawnuri

stop

am vazut pe alte servare si functioneaza chiar bine sistemul cu respawn la lv mic.

sunt mulți care pun lasere pe lung afară iar pe *micuți* ii da în laser și , mai mereu , ei sunt afk ( atunci când a fost resp. cu 1k hp așa se întâmpla )

Contra

Pro,o idee destul de buna fiindca ce-i de lv mic mor imediat,un incarcator tras in ei si aia sunt,dar nu foarte multe respawnuri,1 maxim 2 pt cei de lv 1-2 cred ca sunt deajuns.

hmm, ca ai zm PC de lvl 1, ca ai smoker, daca iti dau "disperatii" :)) ICE bmb una dupa alta e aceeasi soarta, doar cand se lasa 1-2 infectati venind prea aproape incepe fuga, eu unu propun sa se scoada dmg in timp ce esti inghetatsi sa se revina la vechiul inghet

era buna faza cu respawn daca nu mori prin Head Shot, dar totusi aia mici vad lm in fata si totusi intra in el, (buti)

nu.s nici contra la ce a propus Xenon da ca sa scapam de acea problema "end round" in 5 sec mai bn s-ar reveni la vechile setari cu ice bmb

Este buna ideea ca ii face mai ambitiosi .Daca are respawn vede ca are sanse sa faca ceva . Asa daca intrii prima data pe server si vezi ca nici nu te-ai miscat si ai murit, e clar ca o sa iasa .Pro

Dupa parerea mea , aia de lv mic o sa se enerveze ca le da respawn si mor iar si iar.

Da chose ar trebui sa scoata dmg cand esti inghetat , cateodata nu ai sanse la primul zm cu scream sau altceva dar aia mici

Edited by BD-blader

S-a adaugat respawn la level 1 si 2 .

Level 1 -> 5 respawn

Level 2 -> 4 respawn

Vedem cum se comporta si pun pana la 5 asa cum ai sugerat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this