Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
~LaYs~

Cerere Slot

Recommended Posts

Nick: ~LaYs~
Ip: 
62.231.119.8

Varsta: 15
Gradul dorit?: Slot.

Level pe server ( Minim 4 ) : Am lvl 2 si 214 credite
Ai citit regulamentul ?: nu (Dar o sa-l citesc ca sa fiu la punct cu totul, dar decand joc pe sv deja stiu aproape tot).
Mentiune: Am nevoie mare de acest slot... nu-mi merge sa ma inregistrez de pe joc cu /register parola, imi spune ca "deja a fost inregistrat acest nume de catre alt jucator" dar culmea ca pot intra pe acest nume chiar daca spune ca a fost deja inregistrat ( Va rog mult din suflet dati-mi slot ca altii fura credite si sa dus munca ...)- Imi place foarte mult acest server ca este foarte bine lucrat si nu as vrea sa ma las din cauza asta ca se fura credite. 

Si chiar asa vrea sa donez pentru un vip ca este foarte frumos sv.

Edited by ~LaYs~

scrie clar lvl 4 pt slot, dar fiind problema de pw sa-ti explic cum cred eu ca e

prob ta cred ca e asa

pe sv mai e un player Lays Alex sau cv de genu, cu aceleasi caractere la "~LaYs~" care are pw, tu cand scrii nick tau, sv il pricepe pe ala inregistrat deja

poti incerca inregistrarea si aici http://www.cstrike.net/inregistrare.php

daca tot nu merge, pm catre rider cu parola, slot la lvl 4!

Nu e nevoie de donatii pentru a inregistra numele ( multi zic ca doneaza doar pentru a-si avea numele inregistrat ) . Daca primesti acel mesaj inseamna ca cineva a incercat sa inregistreze contul , datele sau salvat in baza de date dar nu au fost trimise catre server din un motiv simplu : cel care a inregistrat numele a mai inregistrat unul inainte .

Da-mi PM cu o parola , verific daca tu esti detinatorul numelui si daca totul e ok se inregistreaza direct si ai rezolvat problema.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this