Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
legenda

Reclamatie Thechoseone

Recommended Posts

1) te-am avertizat cu o mapa inainte sa taci,

2) Deea e admina pe ze, si era pt funn pe zm, nu vad ce drepturi ai tu sa-i zici s-o iei pe pix, si alte porcarii care lasa de dorit

3) gag l-ai luat dupa ce a zis ca mananca, si tu ai intrebat-o daca ii condimentezi mancarea cu "smantanica" ta

daca vi se pare ca sunteti smekeri lundu-va de fete sunteti slabi rau, ai zis ca ai 19 ani? pe sv dupa lmbj si comportament eu zic ca ai 9 la cap

20 in ultimele 8 min de joc :)) pe mapa

asteapta edit sa-ti arat lmbj, am cv de cautat..

edit:

deci, click pe spoiler

Imagine postata

Imagine postata

Imagine postata

Imagine postata

Imagine postata

te rog sa cauti si pe dex ce inseamna cu adv "târfÄ" si dupa sa-l zici

asta e faza pe zm_gold, m-am conectat pe ze deaia nu am mai putut ss la ce fusese pe zm

dar daca vrei dovezile poata sa zica funn, sau chiar Deea limbajul tau, te ardeam din prima, da fiind prietena lui funn am zis sa il las pe el, cand ai iesit el, bam, datoria mea

ea ti-a zis sa taci drak din gura, asta nu e o jignire, si o rugaminte mai mult,

zi ms pt gag, Uscatu a fost disciplinat pt lmbj cu banuri temporare

ma asteptam la o reclamatie adv ^^ cu dovezi si deastea, la tn nici link ala nu se deschide cu o poza

ti-am spus ca nu am pozele de pe zm_foda, alea sunt de pe zm_gold, la fel si ce si pus tu

fu.tu.te.as i-a zis lui funnky, cand era pe sv, ii spusese el nush ce, oricum vb intre ei prostii, fata a avut decenta pana la smantana ta

am sc cu . ca aparea cu ### de la forum

faza cu pix ai zis dupa a doua poza a ta,

a1s ala tot striga "sa intre rider" da din cate stiu rider le dadea permanent direct cand eram si eu pe sv la injuratori destia :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this