Jump to content

Welcome back

This is a new trip

legenda

Reclamatie Xenon

Recommended Posts

termina cu 10000 de posturi, ai butonul edit, si daca zici ca e ban pt lag e temporar, dispare in vreo 30 min

deja cand il vezi pe legenda in ss tale treb sa stii ca cn il injura o face ptc el incepe, e un copil care se plictiseste si incepe sa vb gura fara el, Sara n-a injurat niciodata pana acum, cel putin de fata cu mn

Se uita rider pe loguri si va spune ce si cum, acum e putintel ocupat :)

• Like 1

1. Ban pentru lag 30 min (temporar expira)

2. Ai luat ban 120 pentru intriga la cearta.. ai un tupeu fantastic..

3. http://i.imgur.com/K0uLLAw.png  http://i.imgur.com/uci6BtO.png

4. Extras din reguiament. ( Playerii nu au voie sa se certe pe server sau sa instige la cearta - Sanctiune: GAG/KICK/BAN 120 MIN )

Nu stresati adminii! - Sanctiune : GAG/BAN 120 MIN

5. Ce poze ai pus tu acolo ... Am anuntat playeri sa nu mai vb asa....

6. Iar pe mihai il pun ban list sa vada si el..

Edited by -=XeNon=-

http://www.cstrike.net/forum/index.php?/topic/2112-banlist-xenon/?p=13279 din aceste 2 demo-uri se vede clar ca nu are no-recoil, a se vedea demo nr.2 de cateva ori. Plus ca un demo nu se face de 3 secunde-4...am mai explicat cuiva ca nu se face demo pe o simpla faza, in demo astea 2 fiind o mica frantura de imagine, ci faci demo pe un context mai amplu, de unde sa iti dai seama. Faci demo de 3 secunde cand ai un aimer care face ravagii, sau pe ceva extrem de clar.

ba xenon mi sa bloca calculator si nu mai intra in cs

asta incerc sati spun 

de ce nu ai facut de mult asta zici ca ai facut demo ? in 3 secunde asta este demo am avut si tu admin si am vazut  am facut demo  unu avut aim zicea ca nu a avut  iau facut demo 1 un minut

Erea bine daca nu iesea de pe sv... el asa facea ba intra ba ies

Mihai21 termina cu posturile inutile gen ''de ce '' sau ce ai mai afirmat  tu + dublu post chiar triplu uneori .Ai primit warn pentru post inutil in alt topic , warn x2 e pe drum.

Din loguri banul a fost dat pentru ca aveai ping 150+ ( nu conteaza de ce crezi tu ca ai luat ban ci motivul din log )

Fiind mapa zm_cave care a fost scoasa din votemap pentru simplul motiv ca are buguri , nu e optimizata pentru 32 jucatori si altele, aveati lag .

Mapa zm_cave a fost stearsa din server pentru a nu mai avea problema asta .

@mihai21 , din acele demo-uri nu reiese ca ai avea norecoil , daca inca ai ban da mesaj cu steamID si ip-ul pentru unban

@xenon , unele harti nu apar in votemapmenu pentru ca mi-a fost lene sa le bag in lista ci pentru ca ori sunt nasoale ori au probleme ca si zm_cave/zm_army etc . Harti bune dar cu probleme.

@legenda , cand din 30 de jucatori doar unul face urat inseamna ca acel jucator are o problema el. Cand fac urat 30 de jucatori inseamna ca avem noi o problema. Hai sa incercam pe viitor sa le rezolvam in alta categorie decat Reclamatii . Daca o harta are bug ,intra la discutii/sugestii si ne spui frumos sa o stergem , sa te iei in gura cu adminii nu cred ca e o solutie.

T.C

Guest
This topic is now closed to further replies.