Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Petre

Ban Vip

Recommended Posts

astazi dea*gl3 a luat ban pentru injuraturi eu iam spus lu adrian117 sai dea unban pentru ca na cumparat vip sa aive ban trebuia sai de gag daca tot il injura.... propun sai dea unban!!!

Imagine postata

Nu numai ca ma injurat atunci, si pe zm_forza tot incepea sa ''balmajeasca'' ca am 11-12 ani si sunt un copil problema ... etc http://i.imgur.com/AWiIsfn.jpg , si da am reactionat nervos.....

EDIT: si mai am poze (caut in folder)

Edited by adryan117

eu nu stiu ce sa zic ,poate nu trebuia chiar ban daca te injura pe chat dar daca te injura pe [email protected] cum spunea ady si il dispera in halu asta poate poate

* Sunt interzise toate injuriile aduse serverului/hartii/forumului/adminilor - Sanctiune : GAG/BAN 120 MIN

E luat-a din regulament. Acum ca ady a nimerit butoanele gresite pe tastatura e altceva...oricum e temporar. Se racoreste putin pana trece banul :))

• Like 1

Asa le trebuie la astia care se iau de admini crezand ca nu patesc nimic . Daca esti VIP asta nu inseamna ca poti face ce vrea capu tau pe sv.

• Like 1

Banu nu a fost permanent ori cum , dar crezi ca daca e jucator cu vip nu poate lu.a ban . Nu e protejat de lege vipul . 

Jucatorii cu VIP nu sunt mai presus de reguli si cine crede ca pentru ca a cumparat vip poate sa isi faca de cap pe zm ... se inseala amarnic .

@Petre , sa fii avocat e o responsabilitate. Esti sigur ca poti lua cuvantul pentru toti ? Eu nu cred .

TC

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this