Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Head_Hunter

Cerere Unban Head_Hunter

Recommended Posts

Nick: Head_Hunter
Motiv: Adminul pretinde ca m-as fi lasat infectat (nu stiu exact care, am cautat in banlistul fiecaruia si nu m-am gasit pe nicaieri, iar pe sv chiar nu mai stiu sigur ce adminii erau)
Ip: 84.117.28.235

Data si Ora: 21/5/20115 ora~20:30 Dovada : http://www.girlshare.ro/34862691.6 

Buna ziua, ieri la data si ora mentionate mai sus am reusit sa iau ban pe sv ! era mapa zm_nemesis, first zombi era (nu mai stiu sigur dummy/zmPClvl 1) can am aparur eu alaturi de VIP care se luptau acolo cu ei erau amandoi, cert este ca am fost infectat, dupa ce m-am ferit cu greu de acest lucru ! (ceea ce vreau sa spun este ca nu m-am lasat infectat, eram cot la cot cu VIP, ei aveau 100 armura daca nu ma insel, ii intreb asa oare ei nu si-au luat nici un hit de la zm, daca mie mi s-a intamplat neavand armura inseamna ca m-am lasat intentionat ?

21/05? =)) Serios ?

• Like 1

Deoarece te lasi infectat...toti de pe sv imi spun ..si am vazut si cu ochii mei . Te-ai luptat din greu...ce penibil poate ai simulat din greu sa nu para ca te lasi ,asa cum faci mereu .

si cum se face cand incepe mapa tu esti primul infectat mai mereu ? Daca nu esti vip asta e o scuza sa te duci langa zm ?Vezi doamne ..n-am armura...

• Like 1

DA am gresit data ! imi cer scuze(20/06/2015) ! si nu ma las infectat omule, ce nu intelegi, daca s-a intamplat sa m-a infecteze acum ce sa fac, arata-mi si mie un demo ceva unde m-a lasam eu infectat, daca tie ti se pare ca ma las ( pentru ca dupa te infectez si pe tine cu usurinta, asta nu inseamna ca am facut-o intentionat) ai vazut cum sar si zm aia de lvl 1 te fac indiferent de lvl ! stii ce cred eu " ca tu m-ai banat pt ca te-ai ofticat" asta cred ca este. daca esti barbat recunoaste sau adu o dovada palpabila

Nu cred ca e chiar asa cum zici tu head.. cica cu grele incercari ai evitat sa te infecteze, si tu erai infectat cam al 2-3lea cam imposibil sa crezi ceea ce spui... Totusi cand a zis un admin,nush care, sa te potolesti ai incetat si dupaia ai luat-o de la capat-Asta este parerea mea...

Trebuie sa reformulez ? sau dc mi-a fost sters reply-ul ? Interesante raspunsurile de mai sus ... ce sa zic, foarte concludente ! asa cum am mai zis : nu m-am lasat infectat, daca am fost infectat asta e, nu inseamna ca am facut-o intentionat, presupun ca cine trebuia sa citeasca ce am postat mai devreme a facut-o si va tine cont ! Si astept o parere normala DA/NU +Dovada asa mi se pare corect intre OAMENI 

Ai scris de 4 ori aceasi fraza .. am sters 3 .

Din partea mea banul ramane , daca rider decide sa-ti dea unban ..e treaba lui .

Blochez toplic-ul ca deja faci off-topic ,vad ca te-ai panicat si postezi aiurea .

Lock .

O dovada ca asta e Veteranu sau fratele si dispare cu tot cu cont......

Rider?....ne ajuti in elucidare?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this