Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
-=XeNon=-

Bug Hp Human

Recommended Posts

La Human am 450 hp la lv 24 nu e normal asa..

la lv 24 hp 540 trebuie sa fie ... cand dau lv nu urca HP. ramane tot asa...

Si viteza la fel 375 la lv 24 :| Trebuie sa urce. gravitatia la fel ... la fiecare lv facut ar trebui sa urce toate . Hp, viteza, Gravitatie...

Edited by -=XeNon=-

Pentru ca asa e facut de rider ca toti nu conteaza lvl sa aiba 450 hp .

Zici bine ca ar trebui sa urce speedu la lvl 24 este la fel ca la 23 .

Dar daca zici asa cand faci lvl 30 daca tot ar creste Ai fi imposibil de atins .

La lvl 30 esti mai rapid ca Smokeru

Edited by Alexyoo???

Cand a bagat rider puterile la oameni s-au stricat humanii ( viata si gravitatia ) . Si cum la lvl 1 aveai 300hp toti aveau 300...asa ca a pus 450 ca sa nu moara atat de repede. Ma gandesc ca ai observat ca , atunci cand iei antidot ai viata si gravitatia care scrie acolo ( 540hp si gravitatie nush cat in cazul tau ) .

Asta e si ideea sa urci in lv sa fi mai bun.. dar...Asa pentru ce joci? Pentru numarul facut la lv :|

Edited by -=XeNon=-
  • Like 1

Chiar daca urci in level nu inseamna ca esti bun ci ca ai speed/gravity diferit . 

Intre 23 si 24 este diferenta de gravity .

Este un server care la baza counter-strike 1.6 nu aeroportul international Otopeni deci nu putem chiar sa zburam printre zm/jucatori .

Ganditi-va si la ceilalti care se uita dupa voi cum faceti ture in jurul lor si nu va prind .

nush ce sa zic..toti au fost de lv 1 iar akm sunt de 13,14....etc iar astia care abea au inceput k mai mult freaca creditele pe server in loc sa faca lv e problema lor

@@parerea [email protected]@ depinde daca conteaza

lvl 1 avea 150 hp inainte, stiu sigur, ptc mureau din prima la tank sau screamer, oricum, daca vreti hp mai mult de 450 luati antidot, cand te vindeci iti da mai mult hp, am facut 590hp odata pe forza :D

Are dreptate rider nu putem "zbura" printre zm... eu de ex abia ma tin dupa thechoseone si am lv 18

edit chose: lasa ca m-a facut ala de lvl 1 :)) si nu tu =)))

e diferenta mica intre smoker si human 20 la speed, fentele dau avantajul meu

lvl 1 avea 150 hp inainte, stiu sigur, ptc mureau din prima la tank sau screamer, oricum, daca vreti hp mai mult de 450 luati antidot, cand te vindeci iti da mai mult hp, am facut 590hp odata pe forza :D

ca sa ai 590 hp Chose asta ar trebui sa iti ia din credite(25) pt ce?!

Pai atunci la ce mai iau Vip ?

normal iti iei vip sa faci lv.. asa  i l iau sa cresc in numarul de la Lv nu prea merge... + de asta faci un lv in care la urmatorul nu ai nimic..

Edited by -=XeNon=-

Din acest moment jucatorii peste level 15 nu mai pot lua vip .

Cei care sunt nemultumiti imi dau PM si primesc imediat refund pe perioada ramasa si gata . 

Am destule probleme sa va dau explicatii de ce nu avem avioane pe server .

Nu ft serverul pentru 10 lei.

TC

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this