Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Love4Music

Vrei Sa Atac Cu 2Hp?

Recommended Posts

Cum zice si titlul topicul meu se refera la zm care nu ataca/mimeaza afk/fac exces de abilitate (n-ai lm dar mi-e lene sa vin pana la tine sa te infectez si mai bn te omor/cand se termina runda si humanu are putin hp zm face poc/arunca cu bila si moare humanu)

Este interzis comportamentul care strica buna desfasurare a jocului.In exemple nu este precizat acest lucru dar nu cred ca este o mare problema.Problema este ca nu sunt sanctiuni pentru playerii din ultimul exemplu.As dori sa lasati sugestii de "pedepse" pentru acesti playeri.

Iar pentru primii,unii admini dau altii nu...si cand nu sunt admini on noi stam...Primii sunt un caz iremediabil(d.p.m.d.v.)Daca stiti cum sa indreptam/"scapam" de acesti playeri va astept sugestiile.

Iar la moduri...nemesis si assasin sa nu isi mai poata folosi abilitatea si nici ceilalti zm la survior/sniper..cel putin la sniper dezactivate cele care produc dmg si smokeru iar la survivor doar smokeru...

Acestea au fost sugestiile mele astept pareri de toate felurile. P.S. scuzati daca am gresit gramatical.scriam de pe tableta.Cred ca am gresit sectiunea...dar discutia discutie ramane.

Edited by Love4Music

la surv si sniper daca esti pe faza si intrii in tunel scapi, la surv intra cei mici si smokerul mai trage o ...la sniper reflex e tot, ce ma enerveaza pe mn (da am ras de xnk) :)) e cand iti arunca deimos arma..mod fara arma zau asa

voi cu lvl mic puneti lm si va bagati gramada..oti avea voi lm la spart dar deja daca sunteti peste 3-4 si smokerul crapa, dand si repetitiv bmb avand timp sa incarcati, scream, fire revend si care mai sunt..eu ii numesc zm de asediu :)) termina grupuletele de humani, la care n-ai cum sa intrii...

intentia e sa prindeti zm intre lm pana moare

aici revenindu-va ca human ultimatele, fire, locust, block, grenazi, si iar asa cu ult, nu faci 5m nici cu 6k hp

mie jocul imi pare destul de echilibrat de la ultimate in coace, zm oricum fug, azi eram pe zm_return cred..nush exact nick la mapa, din 11 zm 1 n-am gasit alergand 1:30 toata mapa..dc, "nu mai am hp" dc frica asta, "ca nu-mi mai mere ult next round" deci tot ca human  fiind invinovatiti unii

cu puterile la zm e gen ultimate vs ultimate, noi fiind nevoiti sa atacam knife si voi gun, n-ai vazut ce prapad face chose terminatoru cand se simte in danger :)))

eu zic ca e ok asa cum e, si daca e cv de adaugat la  reguli sa fie la humani..la lm, lm care e pe lung sau imposibil de atacat nu ne obliga sa atacam, stai sa faci lvl sa vezi ce funny devine ca zm xD

• Like 1

Dar chose...la final de runda dupa ce s-a terminat sa te omoare? Si daca esti singur tot nu ataca zm...chiar daca nu ai laser ...

La sniper tipa screamu da una tanku si gata...aia te gasesc si in gaura de sarpe...si la survivor din contra cei mici nu mai intra deloc sa atace si cand nu sunt smokeri...mi s-a intamplat mie pe zm_gold..ieseam eo dupa ei ca nu vroiau sa vina...

In plus,majoritatea playerilor sunt mici...stiu cum e sa devii zm mare...dar acum mi-am dat seama cat de naspa e pt cei mici sa pateasca chestii de genu..si pt unii mari.Stiam ca nu suntem obligati sa atacam daca are lm in asa fel incat sa nu poata fi spart..in fine...

Inca ceva...mi-am adus aminte..rider alaltaieri pe zm_gold fusese aruncat de crisss cu abilitatea blasterului dupa ce a inceput runda(toti fiind humani).Am patit-o si eu tot de la crisss..nu zic ca a fost cu rea intentie...dar ala 100hp conteaza.Cred ca lucreaza la chestia asta daca nu...sa citeasca aici :D. Nu o zic in nume de rau

Ai dreptate , la crisss a fost cu intentie aia ca ii place sa faca poc la inceputul rundei .

Mai este smokerul care cand e assassin poate trage humanii si mai sunt 2-3 chestii care promit sa le rezolv in cel mai scurt timp.

Guest crisss

eu nu cred ca moare cineva scazandu-i doar 100 hp :P .oricum ceva la sniper trebuie sa faci ca arunca deimosu arma de cate ori nu mi s-a intamplat . daca nu mai vreti nu o sa mai fac asta cu blasteru :)

aia cu smokerul la asasin vs sniper e buna, daca se baga 2-3 in tunel poate sa intre toti asasinii de odata, nu-i mai scoti pe aia de acolo

ai scos nemesis invizibil, scoate-l si pe transparent, sunt mape care din cauza culorii lui rosii, il vezi abia cand vine aproape de tn si e cam tarziu

inca un lucru bun la asasin ca trage cu smoker e pt aia care se duc sus pe mape, din cauza gravitatiei urci in anumite zone mai greu, de ex asiatic, pana urci la aia pe pod, sniperii te-au rupt din prima

Rider , dece nu pui sa fie ultimate la human on chiar daca murin cu o runda in urma .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this