Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
USCATU

Unban Uscatu

Recommended Posts

Nick: USCATU
Motiv: Am luat ban pentru ca am cerut 500 credite de la rider , imi cer scuze , nu se va mai repeta 
Ip: 92.87.254.94 (VALVE_0:4:2077317874)
Data si Ora: Nu mai stiu
Dovada : Nu am

Da-mi un motiv bun pentru care ti-as deschide contul .

Motivul sa fie scris de pe acelasi calculator cu IP-ul care l-ai trecut in model altfel te alegi cu postarea inchisa.

• Like 1

Nu am alt server mai bun ca asta si..  nu vreau sa.mi pierd prietenii de pe server.ul asta!!! In ultimile luni am trecut prin multe.. Nu mai aveam parola de la contu de pe forum si am rugat un prieten sa faca o cerere pt mine ( oricum nu prea ma descurc  sa fac cereri) Stii ca nu te mint. :(   MOTIVUL pt care eu am pass pe nick il stii si tu:  ti.am cerut 500 de credite sa fac lvl si eu pt ca la rr pierdusem 44.000 si mi.a venit foarte greu :(  Cererea e facuta de pe calculatorul meu  meu acum cu acelasi ip pt. ca e static.

Nu ti s-a inchis contul pentru ca ai cerut 500 credite ci pentru show-ul facut pentru ele , pentru toate insultele care le-ai adresat jucatorilor de la ultimul tau unban si altele . Faza cu alea 500 c a fost doar picatura care a umplut butoiul.

• Like 3

sa nu-ti pierzi prietenii...scz ca sc, da la cat ii injuri pe majoritatea doar tu tii consideri prieteni (de unde  44k c ma :)))) )

iar cei care-ti dau apa la moara nu-s departe de comportamentul tau, greu a fost si pt fractu care a lock pe nick si a inceput de la lvl 0 cu 0 credite, si totusi are smoker sau lvl 16 si 1 c n-a cersit, el fiind cam singurul motiv pt care n-ai avut permanent de la vreun admin sau owner pe IP pana acum

glumele pe care le consideri micute sunt insulte in toata firea pt altii...tot odata enervand si alti playeri cu care incepi cearta...

poate o sa iei unlock pe cont, dar nu o vad prea curand

L-am infectat o data si incepe sa ma injure.Si spune baaa ma infectat un noob si dupa ma injura.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this