Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Guest Teodor

Adminul Saptamanii/lunii

Recommended Posts

Guest Teodor

Salutare.

Dupa cum spune si titlul postarii, mi-a trecut prin cap, sa va intreb daca ar fi bine, sa fie adminul saptamanii sau al lunii, dupa cum doriti .

De exemplu castigatorul, va primi un premiu e la alegerea voastra.

Cred ca ar fi o ideea in care adminii, ar fi evidentiati. si ar fi o concurenta, care devine cel mai bun.

Asptep raspunsul vostru (staff)

Pai si cum se va vota? Vor vota jucatorii caci nu cred ca s.ar chinui prea multi sa voteze deoarece cam 8 din 10 vizitatori ai forumului sunt admini si ar fi ciudat sa ne votam singuri :)

Dar daca se dovedeste ca ideea prinde la public ar fi ceva interesant dar eu zic sa nu ne complicam cu asa ceva

Se poate face , ca la eurovision :))

1 - Funnky2 - xNk3 - Florin Salam

Daca ai ajutat un jucator pe server il poti ruga sa scrie /voteaza 1 si automat se va face o cerere in cstrike.net in care se adauga +1 la voturile lui Funnky . La sfarsit de luna ii dam 2 palme lui funnky sau ce vreti voi.

stf =))))

• Like 1

Sa inteleg ca e greu sa scrie si /donate ?

• Like 1

Mda daca e asa castig :)))) ☆

Edited by ☆Alexyoo☆

contra, o sa inceapa cerseala de vot la unii ca altii cu c, sau mita pe c, dar daca e merge ideea lu rider :)))

Merge =)) Pro clar =) vreau sa vad acu mai multi admini on :)).Poate la 3 castigari de "adminul saptamanii/lunii" faci up sau ceva, sau primesti un premiu in credite.

=)) mai bine cu 30 admini pe server decat unul care sta 5 minute si intra o data pe zi.Si cu boost degeaba avem admini(mai putin hitman) :D

Mda buna idee ca v-a fii o concurenta si admini vor fi on non-stop si sa se dea si un premiu.ex:500c/1000c/vip 3 zile/vip o sapt.Zic si eu.Dar e o idee foarte buna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this