Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Dracusorul

Cerere The Old [email protected]

Recommended Posts

Nick: ThE oLd [email protected]
Ip (Chiar daca este dinamic sa apara aici): 79.114.9.56
Varsta minima 16 ani: 17
Gradul dorit?: admin in probe

Level pe server ( Minim 9 ) : 16
Ai citit regulamentul ?: "Poate"
De ce vrei gradul cerut: n-am mai fost niciodata admin pe sv de zm, sunt dornic de experiente noi si sper sa va ajut 

era totul ok pana la "poate"

asa ca "poate" ma razgandesc cand o sa vad cererea cum trebuie

ConTra

Nu stiu care e cel bun pt ca mie imi apar 2 regulamente, si intr-unul scrie "Nu", in celalalt "Poate"

Fixed

Contra te-am vazut cand injurai un player ca iti  face bloc

Edited by Petre

Contra te-am auzit si injurand cand iti face bloc unu de lvl mic

N-aveai cum sa ma auzi ca doar n-ai fost la mine acasa si nici eu la tine, sincer mai bine lasa-i doar simplu contra, nu trebuia sa dai si motivul asta banal din care deduc doar ca nu-ti place persoana mea . La fel si xenom ala care zice ca nu stiu sa-mi tin gura, oare ii spun gresit ca e praf ca admin cand schimba 3 harti in 10 minute?(intrebati-l pe jack). Sa nu mai zic de Last sau de intrebat jucatorii ce harti vor? Iar faza care mi s-a parut cea mai tare a fost cand a dat la vot doar o harta, iar jucatorilor nemultumiti le spunea ca ei au votat-o.(de parca puteau sa voteze alta)

Petre, oricum doar dintr-o reclamatie pe care ai facut-o unui admin mi-am dat seama ce persoana esti.

Edited by Dracusorul
  • Like 2

N-aveai cum sa ma auzi ca doar n-ai fost la mine acasa si nici eu la tine, sincer mai bine lasa-i doar simplu contra, nu trebuia sa dai si motivul asta banal din care deduc doar ca nu-ti place persoana mea . La fel si xenom ala care zice ca nu stiu sa-mi tin gura, oare ii spun gresit ca e praf ca admin cand schimba 3 harti in 10 minute?(intrebati-l pe jack). Sa nu mai zic de Last sau de intrebat jucatorii ce harti vor? Iar faza care mi s-a parut cea mai tare a fost cand a dat la vot doar o harta, iar jucatorilor nemultumiti le spunea ca ei au votat-o.(de parca puteau sa voteze alta)

Petre, oricum doar dintr-o reclamatie pe care ai facut-o unui admin mi-am dat seama ce persoana esti.

Nu vreau sa ma bag dar are dreptate Hit.Eram pe mapa gbox5 si eram intru-un cilindru(nu stiu cum sa  ii zic..) si aveam 2 lm-uri puse (puteai  sa le spargi) iar xenom si deagle a zis ca nu ataca pentru  ca  sunt 2 lm-uri  (am pus 2 pentru era smoker si ma putea trage) iar runda urmatoare a fost  mod si xenom era nemesis si eram tot intr-un cilindru si am zis sa atace dar nu a vrut a zis ca are putin  hp si sa atac eu....Dar cand sunt eu zm si ei humans imi  zic sa atac  ca de nu imi dau slay..Si asta se intampla aproape mereu  si faza cu mapele xenom daca nu sunt admini doar  el(dimineata) pune doar la vot asiatic.. fara sa se uite la hartile anterioare odata a pus de 3 ori mapa aceasta une dupa alta...Scuzati-ma ca ma bag dar trebuia sa zic ceva ca prea mult isi face de cap xenom...pllus ca unii playeri injura si daca ii zici vezi ca playeri injura zice ca nu a observat..

• Like 1

A-ti transformat cererea de admin in o reclamatie . Am verificat partea cu votul si e corecta dar aici apare o problema .

[adminvote.amxx] Vote: "-x3NoM^GoDofHell<2348><VALVE_0:4:><>" vote map (map "zm_fox_v2")[adminvote.amxx] Vote: "-x3NoM^GoDofHell<1804><VALVE_0:4:><>" vote map (map "zm_fox_v2")[adminvote.amxx] Vote: "-x3NoM^GoDofHell<1598><VALVE_0:4:><>" vote map (map "zm_gbox5")[mapsmenu.amxx] Vote: "-x3NoM^GoDofHell<415><STEAM_0:0:><>" vote maps (map#1 "zm_gbox5") (map#2 "zm_asiatic_ground")

Mapele care au in fata adminvote.amxx sunt voturi facute manual care stiam ca le-am scos pentru simplul motiv ca daca bagi 3 mape la vot si 2 le-ai scris gresit dai la vot doar una . Am verificat doar pe ultima saptamana si tinand cont ca s-a folosit o comanda care din vina mea poate fi inca folosita am sa consider ca a fost o greseala de scriere .

Despre atac sau slay se poate povesti mult cei care au zm cu puteri nu ataca pentru ca li se incarca puterea !? Nu mai stiu pe cine , ori pe crisss ori pe alin.mafiotul l-am suprins chiar eu ca `astepta sa se incarce puterea` .  Nu inteleg la ce mai au unii zm 6k hp daca jucatorii asteapta sa se incarce puterea ...

Serverul de zm este lasat la minim acum pentru ca lucrez la el si pana nu il termin va ramane asa ( 1-7 zile ) , lucrez la toate serverele cum pot pentru ca am si eu un loc de munca care cu toate ca imi ofera posibilitatea sa lucrez de la biroul de acasa nu ma lasa totusi sa fiu in 10 parti o data . PGL duce lipsa de admini si e in lucru , zm e in lucru , ze e in lucru , chiar nu pot sta sa verific fiecare admin sa vad ce face cu comenzile decat daca imi spuneti voi . Daca jucatorii nu zic nimic inseamna ca totul e bine in ceea ce ma priveste .

Legatura admin-admin inseamna cooperare si rezolvarea problemelor intr-un mod eficient fara a deranja jucatorii , legatura admin-jucator inseamna sa ajuti jucatorul care are o problema sa o rezolve intr-un fel sau altul nu sa ii dai slay ca nu se baga la cele 2 lasere ale tale . Cand aceste legaturi se rup si adminul este huiduit pe server ca da o mapa la vot  ajungeti sa va certati aiurea dar nici unul nu vine sa faca un topic la discutii pe aceasta tema , facand un post il vad imediat eu sau un alt admin mai mare in grad ca adminul care este reclamat care poate rezolva problema sau cum fac alti jucatori ( PM pe mess / forum si in 2 minute sunt pe server si rezolv problema ) .

Am sa iti accept cererea dar ai grija sa nu ajungi in aceiasi postura ca si cea pe care ai reclamato mai sus pentru ca atunci nu voi mai scrie atat de mult .

Acceptat.

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this