Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Dracusorul

Tiger Clasic

Recommended Posts

Jucatorul asta mereu face block intentionat. Sunt mai multi care se plang de el si ar trebui facut ceva.  

• Like 1

Lucrez la ceva care va putea supraveghea jucatorii chiar si cand nu sunt admini online . Asa cu `a zis , a facut` fara vreo dovada nu pot decat sa stau sa il prind eu sau un alt admin .

ala ramane afk am vazut, ori in spawn ori in tunel, 

si sincer daca in tunel cu loc de un human mai vine altcnv nici mie nu-mi prea place sa stau cu ei, in special aia mici, eu imi iau lm si plec :))

eu l-am vazut incercand cu lm sa se blockeze, doar ca nu stia cu ce smoker are de a face :)) dar da zic mai multi ca face block

Pe contul asta am impresia ca joaca mai multi playeri. Acum 2-3 zile a vorbit in romana . Dar tiger pe care l-am reclamat eu ca face block stiam ca e strain, vorbea spaniola cred.

vorbeste in portugheza.

si nu zice altceva decat injuraturi...

cat despre partea cu block-ul e foarte adevarat, se mai si lasa infectat la greu...

face block si da, ai dreptate joaca mai multi pe cont pt ca eu l-am prins vorbind romana

Romanul care a jucat pe contul asta a primit un destroy aseara... Ip tracking + Dicanio = destroy bot.

Tiger primise destroy de la Dicanio pt ca o injurase pe mama lui in spaniola(wtf!).Ala era adevaratu Tiger.Dupa a jucat un roman pe cont.Aveam poza cand luase ban, da am reinstalat windows.Poate o gasesc iara pe facebook... sa vedeti si voi.Tiger adevarat a luat ban.Deci de ce nu i se inchide contul?

De cand joc eu zm de 5 sau 7 zile acest jucator doar eu l-am vz ca s-a lasat de 6 orei inf si de ccand joc mi-a facut 14 blokuri!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this