Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
-TheChosenOne-

Retragere

Recommended Posts

Ei bine cred ca titlu spune deja totul

Cam la doi ani..doi ani jumate mereu, de la 5 ani cand am inceput sa joc cs, am avut aceasta perioada de pauza

ultima data s-a incheiat in 2013 cand am inceput sa joc iar cs, pe sv lui rider, acum cam la acelasi interval ma tem sa spun ca ma voi retrage iar

Nu din simplul fapt ca respect intervalul spus mai sus, dar pur si simplu cand joc CS alte jocuri nu prea mai joc, si jucand iar si iar cs ..m-am plictisit de el, nu de servere sau ceva de genu, ci de CS ca joc

Nu vreau sa-mi fie inchis contul pe zm, voi intra din cand in cand ca sa nu fie scoasa parola de pe el, daca e sa nu va rasp sau cv de genu, pe cont e posibil  sa fie colegu meu de banca, care mai joaca pe zm dar are lvl mic, si ii las placerea poate sa aive si el smoker uneori :)) oricum asta prin septembrie incolo, daca nu, il tin pt mn

Have fun la credite si fraguri pe pgl

xNk -> I'll be back

Shumo, sper sa mai te fac un LoL :D

sper sa ne mai vedem :D

• Like 3

Stii chose ca eu nu prea vars lacrimi cand vad topicuri de astea siropoase cu toate astea imi pare rau ca pleci dar imi pare si bine ca ai ales sa pleci pentru a face altceva cu mult mai inaltator ( jocuri mai performante <3 ) .

Ti-am scos toate gradele etc/blabla si contul de pe zm e DOAR AL TAU atata timp cat ai cel putin o conectare de minim 2 minute o data la 2 saptamani .

Stii bine cum se procedeaza in cazurile de schimb de conturi, etc si adminii vor actiona ca la carte daca intra altcineva pe contul tau .

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this