Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Zanns

Scapam Sau Nu De Boti?

Recommended Posts

Am stat si m-am tot uitat cum joaca majoritatea... block (desigur si eu fac) nu ataca...(aici nu ma incadrez) si mai presus de toate se baga intentionat in lm ca sa nu faca dead in top sau sa nu faca ceilalti credite.Ei bine cum ar fi daca de fiecare data cand faci block , nu ataci , te bagi intentionat in lm sa li se scada un anumit numar de credite (gen 15-20)?Asa am mai scapa de boti, si tot odata ar fi mai frumoasa atmosfera din joc. Astept pareri pro/contra

In primul rand nu poti forta pe cineva sa atace daca nu ii pui lm la spart.

ma refeream la moduri.... Daca vrei la normal atunci ar trebuii sa nu mai fie puse lm pe lung...

Guest Teodor

La moduri trebuie rezolvată această problemă,

deoarece nu atacă, atacă atunci când vor sau se ascund, se prefac afk doar ca să te facă.

asta se intampla si la modul survivor cel putin la mn:ma bagam undeva si zm al dq daca veneau sa atace...trebuia sa ies eu sa ii ataca...nu mi se pare normal

de sugerat ar fi sa se dea kick automat dupa un anumit timp

mai bine sa le scada creditele... asta ar functiona instant... nu fac lvl nu au bani de nmic din extra items

Trebuie sa ma uit putin dupa ceva . Problema cu cei afk o pot rezolva scazand ceva hp/10s dar sunt acei gen Smokeflow care nu ataca daca nu li se incarca puterea sau hp putin..

sa stii.mai mult stau si freaca menta...trag ce trag si dupa ia infection bmb pt 1,2,3 humans...WTF???

ai mare dreptate rider. sunt mereu on 4-6 ore pe zi (sunt la casa de vacanta si nu prea am ce face) si vad cum la modu survivor multi nu ataca si folosesc doar puterea... sa nu mai zi la infectie normala ....... trebuie sa rezolvi chestia asta, iar cea mai buna metoda e sa le scazi creditele si o sa vezi cum ataca... incearca doar

Mie nu prea mi se pare o idee buna cu luatu din credite.... de ex sunt playeri care chiar sunt afk sa zic 3 min si cand o sa vada ca li se scade sa zic 10 c o sa iasa de pe sv si ma refer la jucatorii cu lv mic ca playerii cu lv mare le fac in 2 sec.... nu e metoda buna... trebuie gasit altceva si stiu ca rider va gasi ceva ca asa face mereu. Vine cu o idee buna :))

Nu e chiar usor sa iei credite , stiti ca eu nu umblu la credite decat daca este absolut necesar deci nu pot lua credite unui jucator care se duce sa se .. usureze. Probabil se va adauga ceva damage dar din nou aici se aplica regula laserelor .. nu esti obligat sa ataci daca nu e lm la spart.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this