Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
At0m

Kick Kahal

Recommended Posts

Nick:KAHAL

Motiv:kick fara motiv 

Dovada:-

Am primit un kick de la KAHAL fara motiv cica din gresala nu ma interesaza esti admin nu ar trebui s-a faci greseli de genu asta vrau s-a se ea masuri pentru el cu privire la admin.

Ti-am dat edit cu modelul ,daca ai o dovada pune-o , desi asta este un motiv cretin de reclamatie toti gresim nu suntem roboti sa nu gresim si aia mai cedeaza . Era motiv daca abuza cu comenzi pe tine ..dar pentru un kick  e mai mult de inutila. 

1.Cand faci o reclamatie trebuie sa ai dovada 

2.Reclamatia nu se face asa arunci niste cuvinte acolo si gta a iesit reclamatia.

3.Am dat kick la unu care facea reclama la un server si avea ping 150+ si am dat amx_kickmenu  si cand am apasat3 sa-i dau kick am apasat si 4.

Cand faci reclamatie trebuie sa ai dovada am dat kick la unu care facea reclama si avea ping mare si am apasta si pe tn la kickmenu.

Edited by ✴IonuT✴
Vezi la dublu post ,defapt triplu si trecut de triplu , next + 1 warn.

Kick: "KAHAL<2298><STEAM_0:0:1925308834><>" kick "L!M!T<2304><STEAM_0:0:2070407148><>"Kick: "KAHAL<2298><STEAM_0:0:1925308834><>" kick "At0m<2283><STEAM_0:0:1411888947><>"

Cred ca e destul . Esti inca in probe dar 2-3 greseli de astea nu dau bine .

@At0m , daca a zis ca a dat din greseala .. cine suntem noi sa zicem ca nu e asa ? Eu mi-am dat ban permanent singur si nu mi-am mai facut reclamatie :))

• Like 2

Adevarat ce ziceti da macar KAHAL putai sati cer scuze nu s-a ma ei pe mine cu a fost o gresala si gata.Un admin nu trebui sa gresasca la asa ceva

Si eu mi-am dat ban permanent.M-am suparat asa tare pe mine insumi , ca am mai baut 3 beri pana am reusit sa scot banul.

Reclamatie facuta la trecerea timpului.

Kahal fii mai atent. Lock.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this