Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Fredbear Power

Reclamatie L4D

Recommended Posts

Va primi ban temporar (120-500 de minute) daca nu se potoleste . Multumim ! Daca continua cu injuraturiile sa-mi dai pm sau sa postezi aici in continuare (cu dovada) .

• Like 1

Va primi ban temporar (120-500 de minute) . Multumim ! Daca continua cu injuraturiile sa-mi dai pm sau sa postezi aici in continuare (cu dovada) .

Cred ca asta intra la categoria gag . Daca faci un calcul simplu cred ca s-a bagat in cearta cu uscatu .

Fii bland tigrule :) jucatorii noi nu au citit inca regulile

EcceHTyku - Ok

• Like 1

uite si cum injura el tot sv. cand nu sunt adminii online.  Sa inteleg ca nu injura DOAR playerii ,injura si admini si tot.. Nu inteleg de ce ii injura si pe cei nevinovati. Eu daca stateam sa fac poze la tot era dezastru. Am si video cum ei injura ,fac  blk si multe altele dar nu stiu de ce nu merge sa le pun pe forum . http://s17.postimg.org/e5q3k0xqn/zm_asiatic_ground0000.png    Eu cred ca meritam gag 20 min.sau chiar 1 ora dar nu pass pe nick pt ca ei ma intarata mereu ca sa injur si eu si apoi sa faca demo :(  doi dintre ei mi.au promis ca nu o sa mai joc pe sv.asta.De 4 luni de cand mi.a dat rider contul am stat cuminte dar de cateva zile max.o saptamana astia 3  nu ma mai lasa sa joc linistit.

Edited by USCATU

omule ce alianta visezi, pe ce lume te crezi? diaplo( lui i-am raspuns cand am zis ce a surprins kahal in print si se vede si in print la mn) e unul dintre cei care ma injura iar mortalkombat(prietenul lui uscatu care era si asa-zisul "martor al lui uscatu", se vede si asta in printurile mele), tot pe mine ma injura mortalkombat, adica toti 3 tineau cu uscatul si acuma brusc " o mare alianta contra lui uscatu" de unde vine povestea asta? diaplo ala l-a injurat ca primise uscat sniper si il omora, nu are nicio treaba cu mine, de altfel uscatu cred ca  e singurul cu care am vorbit pe server daca se poate spune "vorbit" ca eu nu prea activez chatul, si am demonstrat cum ma injura fara sa fi zis nimic oar pentru ca il luam. Punct.

Cat despre ban, eu nu am postat ca sa ia el ban ci ca sa ma apar ca incepuse freadbear/mortalkombat si uscat ca arata ei pe forum lui rider, eu stiu foarte bine ca am injurat dar nu fara motiv si in niciun caz primul.

:)) Kahal, tu nu jucai pe sv inca da acum o luna doua a fost un topic unde s-a votat da sau nu, unban lu uscatu, aia a fost ultima lui sansa, dupa alta scena facuta de el, il gasesti la discutii sau Anunturi parca topicul, daca e sa zicem mereu "inca o sansa" din 2013 de cand joc eu aici asta ar fi cam a 6-a sau a 7-a pt Uscatu, pe langa multe alte banuri temporare si gaguri cat durata unei mape

singurul motiv pt care nu are ban pe IP e ca John Triplu X ar fi si el banat, fiind frati sau cv de genul, omul ala avand tot respectul playerilor pe sv, cu un comportament model fata de multi, chiar si de mn uneori

xNk ti-a rasp rider pt reclamat, -> gag "trigrisor" :)))

fa-te util si da lock acum ca e roman deja aici :)

si eu zic sa ii dea o sansa, nu vreau sa imi stric karma pentru un om care cs-ul inseamna 99% din viata lui, poate e mai patimas si traieste fiecare infectie sau frag facut, probabil se va schimba dar daca ii dai ban nu da pentru printurile mele ca eu nu am venit sa il banez doar sa le arat ca aveam motive sa vorbesc asa, altceva nu mai postez.

• Like 1

Stai oleaca Uscatu a avut 7 unbanuri ?Apai asa mai bn taceam din gura.Si jhon triplu(Prietenasul meu)e frate cu el?

Uite si cum injura el tot sv. cand nu sunt adminii online.  Sa inteleg ca nu injura DOAR playerii ,injura si admini si tot.. Nu inteleg de ce ii injura si pe cei nevinovati. Eu daca stateam sa fac poze la tot era dezastru. Am si video cum ei injura ,fac  blk si multe altele dar nu stiu de ce nu merge sa le pun pe forum . http://s17.postimg.org/e5q3k0xqn/zm_asiatic_ground0000.png    Eu cred ca meritam gag 20 min.sau chiar 1 ora dar nu pass pe nick pt ca ei ma intarata mereu ca sa injur si eu si apoi sa faca demo  :( doi dintre ei mi.au promis ca nu o sa mai joc pe sv.asta.De 4 luni de cand mi.a dat rider contul am stat cuminte dar de cateva zile max.o saptamana astia 3  nu ma mai lasa sa joc linistit. Uite cum alti playeri sar pentru mine in ajutorpt ca stiu ca am fost mereu provocat. Chiar nu meritam PASS pe nick de data asta :(. DATA TRECUTA AM MERITA,acum 7/8luni :( dar acum chiar nu merit pass.  :wacko:  :( De fiecare data cand il infectez pe L4D pe cjsf si pe celalalt ma injura sau ma tine blocat pt ca i.am inf. Sunt bine uniti si fac FREE,injura unu injura si aia doi, toti 3 pe mine.E corect asa? De cand rider mi.a dat drumul lacont nu am avut probleme,DAR de cateva zile astia nu ma mai lasa sa joc. UITE sunt jucatori care tin cu mine de ex: Mortalkombat  -    http://s4.postimg.org/lff6yixbh/dov.png    Legenda e unu dintre ei care injura din orice L4D si celalalt.. Legenda mai are facuta o reclamatie de la Deagle si nu s.a luat in considerare. Am si video cu " legenda" ala dar nu stiu dc nu il pot pune pe forum,ATUNCI NU O SA MAI FIU JUDECAT gresit,pt ca eu nu fac blk,free sau sa injur tot serverul cu tot cu admini cand nu sunt ei online. Chiar nu meritam PASS pe nick de data asta :(

Edited by USCATU

doamne cat poate minti omul asta, chiar nu meriti nici mila...uscatule am pus vreo 9 printuri la reclamatia facuta cu numele tau, fi bun si uita-te la ele si ai sa vezi de ce am injurat in ce ai pus tu aici, cum sa faci pe nevinovatul cand tu incepi mereu, ai probleme cu ochii crezi ca toti sunt prosti ca mortalkombat si celalalt care te ridica in slavi? cand vreodata ti-am zis eu ca nu o sa mai joci pe server??? de unde le scoti? adica eu te infectez si tu ma injuri fara sa fi scris macar 1 cuvant pana atunci pe sv si tot eu sunt ala vinovat?

FII MA OM si spune ADEVARUL,  nu jeg.

Chiar nu stiu ce sa mai zic, dau TC acum, daca mai vrea vreun owner sa mai spuna ceva, o va face .

PS: KAHAL si alin88 aveti butonul EDIT, folositil !

Subiect inchis. Cred ca am fost destul de clar aseara USCATU. Cauta-ti alt server baiete.Cei ca el vor primi la fel. Sustinatori ai player-ului USCATU...aviz KAHAL.....vedeti-va de treaba..nu v-a cerut nimeni parerea.

P.S. - Asa cum am spus aseara , la primul cuvant pe forum...ai ban . Zis si facut . Bye .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this