Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
KAHAL

Admin In Probe!

Recommended Posts

Nick: KAHAL

Ip: 79.112.57.196Varsta minima 16 ani: 44Gradul dorit?: Admin In Probe

Level pe server ( Minim 9 ) : 13Ai citit regulamentul ?: PoateDe ce vrei gradul cerut: Ca sa ajut server-ul si sa nu fie Playeri care injura fac blok si alte chestii.Si dica imi pare rau pt greselile facut nu am mai fost admin,dar m-am mai uitat pe net am citit mai multe si sunt in forma ca sa fiu,iar ADMIM si am intrat pe un server a lui un verisor de al meu ieri si dimineata si a spus ca-s un admin foarte bun si de ajutor.As mai vrea o sansa ca  sunt activ foarte mult seara mai exact ca de la 9dimineata sunt la munca.NU AM SA TE DEZAMAGESCT DE DATA ASTA ca nu mai vreau sa pierd admin-ul.Ms.

Edit:Ieri la zm_gold aveam lm pe scurt si zm nu atacau i-am spus lui solo care e smoker sa atace si el da da vz sa nu scote lm si atac sau la zm_aztec am picat surv si erau zm de level 2,4,5,8,10 si ei se ascundeu cand nu sunt admini on pe serv playeri fac ce vor ei pe sv.Asa daca as mai avea o sansa ca am invatat mult si sunt foarte mult on pe sv.Mai ales sambata si duminca atunci stau de dimineata pana seara si playeri nu mai fac ei legea pe sv.

Edited by KAHAL

Scuze dar are dreptate funk , mai asteapta ceva timp .  Contra

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this