Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Bastianu "xNk"

Despre Lasere

Recommended Posts

De cate ori a trebuit sa asteptati dupa un jucator care a pus laserul pe lung ? Solutia mea ar fi ca :

1. Laserul sa se scoata si sa se adauge sacii ( cum era inainte, 15 saci : 5c ) sau mai scump

2. Introducerea laserului la meniu cu un pret in credite ( 10 de preferat ) iar dupa ce il cumperi sa iti apara un avertisment gen " Atentie! Pune laserul unde pot zombie sa ti-l sparga! " .

Astept parerile voastre

Contra , Dupa totii playerii o sa consume la crd cu gramada .

E bine cum este acuma nu poti sa ataci ca este lm pe lung deaia exista smoker , he .

Este bine cum e acuma . Daca se adauga sacii iar e bine dar lm nu trebe scos si bagat la meniu cu 10 crd cum ai zis. Se strica tot jocul .

De aia am pus reducerea armurii pentru cei care au laser pus ... sa nu se mai puna aiurea . Daca te gandesti ca vine un smoker cu 6000 HP si tu ai doar un laser si ala la spart ... degeaba il ai .

Ar fi fost o idee sa permit 3 lasere mai ieftine dar sa poti pune cate unul si doar la spart dar asta ar insemna 2 luni de rugat jucatorii sa puna lm bine .

Parerea mea e ca ar trebui interzis sa mai pui lm pe lung...

unii exagereaza cu treaba asta.

chiar daca are ala 6000 hp, pana-l sparge tot faci 2/3 credite... asa nu te ataca nici dracu, si nu faci nici o p.... :)

si oricum lm pe lung, pun doar fetitele :))

Nici Bat-man nu poate sa stea cu un singur lm la spart cand e ultimul om

Cu aeolis omori smokerul in 10 secunde cu focul daca asta ar fi problema .

Cu laserul la spart la ultimul om, isi ia aeolis si omoara bine sau foloseste sacii :).

De aceea am facut sugestia asta, sa treaca jocul mai repede, sa fie putina distractie nu sa stai dupa aia care nu stiu sa puna un laser la spart. Si oricum, dupa laser nu faci mai multe credite decat daca l-ai pune la spart si te-ar ataca un zombie. Poate il mai si omori daca ai noroc, iei un credit la drop :). Cu sacii e mult mai bine, ca daca ii cumperi trebuie sa fi pregatit pe cand vine zm. La laser, il pui acolo si stai 2 minute pana e gata runda jucandute pe tel ( cazul meu ) .

Eu nu cred ca va avea ce sa strice decat scorurile, altceva nimic ! Macar asa va ataca si maretul smoker care nu stie decat sa isi foloseasca puterea, sau scream si ceilalti.

Se schimba vreo parere dupa ce am explicat pe indelete treaba asta ?

Ma gandesc sa adaug sacii , ceva tot ti-a iesit :)

Parerea mea e ca ar trebui interzis sa mai pui lm pe lung...

unii exagereaza cu treaba asta.

chiar daca are ala 6000 hp, pana-l sparge tot faci 2/3 credite... asa nu te ataca nici dracu, si nu faci nici o p.... :)

si oricum lm pe lung, pun doar fetitele :))

De asta exista zm de lv 14, 15, 17 etc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this