Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
struti

Admin In Probe

Recommended Posts

Nick:Sanke
Ip (Chiar daca este dinamic sa apara aici):
 89.47.206.233
Varsta minima 16 ani:15

Gradul dorit?:admin in probe sau administrator

Level pe server ( Minim 9 ) :17
Ai citit regulamentul ?:poate
De ce vrei gradul cerut:pentru a putea da slay gag kick ,am intrat azi pe server si uni faceau blok,

vreau sa ajut server-ul 

Contra, mi-am schimbat parerea.

Edit: 1. Esti prea concentrat la joc. 2. La partea "sa ajut serverul" tu l-ai ajutat pana acum doar donand pentru acel vip, sincer eu nu te-am vazut sa fi ajutat pe cineva, poate ai facut-o, poate nu. 3. La 3 ma iau dupa votul unui admin cu grad maricel si anume rechinu, daca omul da contra ma pune sa ma gandesc la ce ai fi putut face.

Tinand cont ca ai fost plecat o perioada de timp si ai revenit cu 3 cereri imediat dupa sosire ma pus din nou pe gandit. Am spus cred ca poate o sa imi schimb parerea dar mi-au venit in minte cativa jucatori care ne-au parasit pentru admin pe alte servere(fie ale unui prieten, fie au platit 1-2-3 euro ca era la inceput....) si au revenit dupa ce au luat remove.

revolution...ai ramas la fel.

• Like 1

Hai un pro pe jumate ars cu tigara

Contra, mi-am schimbat parerea.

Nici o schimbare in atitudine.

Contra!

As vrea sa stiu mai exact care e treaba cu el , baiatul imi tot zice sa verific cererea si acum vad ca nu si-a schimbat atitudinea si ca ecce si-a schimbat parerea . Nu as vrea sa dau admin aiurea. Multumesc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this