Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
.DexteR.

Reclamatie Pt 2 Playeri.

Recommended Posts

Nick: DarkForest si Lfjs

Motiv: Pentru a ma putea exprima cat mai clar, motivul acestei reclamatii este urmatorul: acesti 2 playeri injura prea mult deja...era vorba ca face si Georgian o reclamatie la DarkForest cu aceste SS-uri(dar probabil a uitat =)) ).

Aceste SS-uri contin si "discutia" lui Lfjs si DarkForest cu John Triplu x7 cum il provoaca si isi bat joc de fratele lui uscatu(dupa cum am inteles ca uscatu e fratele lui).

Dupa cum vedeti in ss-uri, DarkForest a inceput sa ma injure si pe mine(a zis ca s-a saturat deja de playeri,sau ceva de genul, si eu i-am zis sa iasa afara daca s-a saturat;acolo a inceput sa ma injure(ca sunt praf,etc) se vede in ss-uri)

Eu propun ca acesti 2 playeri sa fie banati(Permanent daca se poate)...Adminii si ceilalti playeri care i-au vazut, stiu despre ce vorbesc.

Eu mi-am exprimat opinia despre acestia 2...

Ramane la decizia voastra ce veti face cu ei.

Dovada: http://postimg.org/gallery/jbfzd8e2/0a13268e/

Multumesc Anticipat, pentru ca ati citit ! ;)

P.S: Pozele sunt cam amestecate, ptr ca nu le-am putut uploada in ordine. ;)

O sa ia o vacanta scurta...si aseara a avut ceva treaba cu legenda si gex... ( ma refer la dark.. ljfs poate mai are sanse de salvare)

Dark nu are nici o sansa e clar . Mereu injura si incepe din niste prosti . Gen i zice cineva slabut el incepe sa injure , si se crede prea jmecheras o vacanta il astepta .

Nu se poate da cumva un mute de mai multe zile/saptamani cum e la mai multe jocuri? Caci nu ar strica, macar asa scapam de cateva banuri pentru limbaj.

Astept o baza de date de la krond , voi adauga gag permanent pe toate serverele ... cat despre cei doi ma gandesc azi ce fac cu ei. 

• Like 2

Bine ridereeeeeee :)

de cand astept chestia cu gag permanent....

pt unii e mai rau decat sa ia ban:))

Asta e si ideea :)

• Like 2

Sal

In legatura cu acesti 2 jucatori: Lfjs vad ca are acelasi comportament (block, jigneste staff-ul si nu numai...); cat despre DarkForest in ultima vreme pare ca s-a mai linistit (dar totul sa nu fie de moment, stiindu-se cu reclamatie deja).

No shit, Frezze? Jignesc staff-ul? Really? Nah, daca spui tu, ar trebui sa te creada lumea.

Asa... Ce ziceati de TripluX7? Ala care ma acuza mereu fara nicio dovada ca din cauza mea si-a luat ban Uscatu...?!!!

De aici si certurile cu el...Cand ii ceream dovada...o dadea cotita...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this