Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Snoowber_YT

Lvl Nou La Zm Si Om!+Runde La Zm!+Rex

Recommended Posts

In primu rand as dori sa va zis o sugestie care ar merge sa bagati, human lvl 31 care reinvie oameni(este folositoare pentru alti si abilitatea sa mearga la 45 de sec). La zombi iara o sugestie, sa avem lvl 40 pentru neme sau un zm de lvl 31 care sa poata arunce cu un topor si daca il nimereste de 2 ori moare(de asemenea toporu sa mearga incet incat humanu de lvl 1 sa se poata feri). Dupa cum scrie la subiect runde noi, adica la zm cand se infecteaza un om sa se dea un credit si la scream cand tipa sa faca credite. Aduc la cunostinta inca o chestie, zm de LVL 19 sau 20 cel care reinvie zm, sa nu fie obligat sa atace decat daca este primu sau ultimu zm.Runda Rex mi se pare esentiala pentru ca faci credite.Pentru ai incuraja pe playeri sa joace si sa faca lvl as sugera sa se faca astfel:  daca ai lvl mic exemplu: 1LVL=10 c 2LVL=15 si tot asa pana la lvl maxim cate 5 c!

1LVL=10 c 2LVL=15

Sa coste un level 1 10 credite si sa se tot adauge cate 5 pentru fiecare level nou ?

Eu cred ca se refera la harta rex cu faza aia cu 1lvl=10c...Adica (ce cred eu) el vrea sa zica, ca atunci cand il omori pe Rex, humanul sa primeasca mai multe c in functie de lvl (lvl 1 sa primeasca 10c; lvl 2 sa primeasca 15, etc).

Anyway, sunt PRO ptr cateva chestii, anume:

-human lvl 31

-cand zm infecteaza sa primeasca 1c/infectare (desi ala e beneficiu VIP, ar fi bine sa se bage si la playeri fara VIP)

-scream sa faca credite cand tipa(de ex: 1c ptr un anumit dmg, poate ptr 500dmg, sa zic asa)

Si as mai pune si eu 2 propuneri:

-Hp mai mult la runda Assassin, asasinului.

-Hp mai mult la runda Sniper, sniperului.

In primu rand as dori sa va zis o sugestie care ar merge sa bagati, human lvl 31 care reinvie oameni(este folositoare pentru alti si abilitatea sa mearga la 45 de sec). La zombi iara o sugestie, sa avem lvl 40 pentru neme sau un zm de lvl 31 care sa poata arunce cu un topor si daca il nimereste de 2 ori moare(de asemenea toporu sa mearga incet incat humanu de lvl 1 sa se poata feri). Dupa cum scrie la subiect runde noi, adica la zm cand se infecteaza un om sa se dea un credit si la scream cand tipa sa faca credite. Aduc la cunostinta inca o chestie, zm de LVL 19 sau 20 cel care reinvie zm, sa nu fie obligat sa atace decat daca este primu sau ultimu zm.Runda Rex mi se pare esentiala pentru ca faci credite.Pentru ai incuraja pe playeri sa joace si sa faca lvl as sugera sa se faca astfel:  daca ai lvl mic exemplu: 1LVL=10 c 2LVL=15 si tot asa pana la lvl maxim cate 5 c!

Ai de viata mea cele mai proaste ideeei posibile , cum sa fie 1 lvl 10credite , adica faci lvl in 5 minute=)) .Contra clar

ma refer la runda rex, adica cine are lvl 1LVL sa primeasca 10 credite si din lvl in lvl sa iti mai puna cate 5 credite

Tot la fel aia cu lol 31 e o idee buna Dar la asta ca la lvl 1 sa fie 10 cd nu este o idee buna ca astfel toti jucatori ar face lvl mai rapid si atunci nu are farmec. Asta am avut de spus! Nb no! :)

ZM noi se pot adauga oricand , ideea e ca trebuie sa fie unici si normal ca mai smecheri ca cei cu levele mai mici dar pentru asta am nevoie de idei ... si nu zombie care arunca cu topoare..wtf .

Ca si idee .. este tank si spitter care deja scuipa .. daca pun un zm care arunca cu un topor la level 31 o sa fie prea slab.

Hp la assasin si sniper difera in functie de numarul de jucatori de pe server .

Deci, el nu se refera ca un lvl sa coste 10c si asa mai departe...

El se refera la faptul ca la runda rex sa primesti mai multe credite in functie de lvl-ul tau.

De exemplu:

-Lvl 1 sa primeasca 10c de la rex cand moare

-Lvl 2 sa primeasca 15c de la rex cand moare

-Lvl 3 sa primeasca 20c de la rex cand moare

etc...

Toti va legati de faptul ca 1 lvl sa coste 10 c si  tot asa...A zis si omu' ca se refera la runda rex, dar nu citeste nimeni :))

Mie imi convine cu zm noi (nu ca m-am pictisit de cei vechi - smoker-ul fiind forta :P), iar ideea legata de credite la rex, fiind lvl 30 nu ma deranjeaza :)))) (dar fata de cei mai mici in lvl nu stiu cat este de avantajos). 

ZM noi se pot adauga oricand , ideea e ca trebuie sa fie unici si normal ca mai smecheri ca cei cu levele mai mici dar pentru asta am nevoie de idei ... si nu zombie care arunca cu topoare..wtf .

Ca si idee .. este tank si spitter care deja scuipa .. daca pun un zm care arunca cu un topor la level 31 o sa fie prea slab.

Hp la assasin si sniper difera in functie de numarul de jucatori de pe server .

o idee de zm ar fi la repari spider zm, sa ii mai pui putin hp  si sa il bagi la lvl max de zm :) si o idee (poate buna) la lvl 35 sa bagi human care are ca putere gl nelimitate si daca e urat asa ii mai iei din dmg si sa nu poata folosi ak 47

Edited by db168man

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this