Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
lfjs

Reclamatie Mr Frezze

Recommended Posts

Cum tot spunea  Frezze, ca eu jignesc staff-ul...ei bine, hai sa vedem si cum da el gag si altii pe langa el pentru niste chestii bizare.

In timp ce jucam, un player tragea cu o arma, si nu vedeam nimic...si zic: "nici nu vad cu rahatul asta", ma refeream ca nu vad nimic in fata...

Rahat: o forma de expersie, nevulgara, si in contextul de mai sus, fara sa jignesc pe nimeni.

Ce face Frezze? Da gag.

Dovada aici:  http://postimg.org/image/3m9r3j3mx/

Dupa gag imi mai spune ca mi-am luat-o pe merit. Adica da gag 10 min pentru o chestie bizara.

Acum intervine si Mathias, care imi da gag si el pentru 3 min. Motivul? Habar n-am.

Dovada aici: http://postimg.org/image/ux322vs07/

El imi da gag ca s-o termin odata... N-am inteles exact ce voia sa termin...Nici nu il bagasem in seama, nu i-am zis nimic, dar el da gag...asa, ca deh, e admin ...

Dupa ce-l intreb pe Frezze, de ce iau gag aiurea...mi-o baga pe aia ca "stress admin"... :)) Frate, astia m-au tinut numai in gag, si ei imi zic de stres, pentru simplul fapt ca intreb de ce iau gag aiurea, si ca nu ia decizii corecte.

Dovada aici: http://postimg.org/image/d2c9mo059/

Si ca sa fie treaba ok pentru el, imi mai da inca 20 de min gag, banuiesc ca tot pentru stres...Inseamna ca are probleme de temperament, nu stie sa poarte o discutie, si nici nu are argumentele potrivite pentru a potoli o discutie pe care tot el o incepe.

Dovada aici: http://postimg.org/image/za49igxor/

Si toata discutia asta a inceput de la simplul fapt, ca eu faceam block. Dar nu blocam pe nimeni. Dar s-a enervat el ca ala era locul lui, si nu a mai putut intra si el acolo. Un loc pentru un player...Dar de blocat nu am blocat pe nimeni. Si abia incepuse runda...

A da, si mai era el nervos ca nu atac la el. El fiind ultimul human, dar el pe mine ma vedea, nu-l mai vedea si pe celalt player, asa-i, Frezze? Ai stat aproape toata runda cu lm pe lunga, si la urma l-ai pus la spart...cand nici nu mai aveam hp de atacat...Deh...genius!!!

Pai are...cu dovada in fata, tu imi spui ca nu e asa...e ca si cum n-ai vedea dintr-o cauza anume...eu am ales sa cred ca din cauza berei. :)

Acum ai prins legatura?

Ma asteptam la reclamatie (de mult tot imi spune lucrul asta), iar azi mai mult ca niciodata. 2 avertismente a primit (nu ataca la lm cand este la spart fiind singurul zm in acel moment si eu ultimul om + face block), iar a 3 oara a luat gag pentru limbaj. El face rau si dupa ce este sanctionat cica este victima, ca are ceva lumea cu el.

Dupa cum am spus si in reclamatia facuta de Dexter, nu respecta nici o regula (de aceea mi-a facut si aceasta reclamatie, ca urmare a comentariului meu facut acolo).

A primit gag 20 min. deoarece din experientele avute cu el, odata pormit pe cineva nu il mai opreste nimeni, turuie non-stop si fara rost. El singur recunoaste ca si alti admini ii dau gag/ban si nu cred ca toata lumea are ceva cu el fara sa faca nimic......

Oricum ce a prezentat el este o mica parte din conversatia avuta pe toata ziua ....... . Si bineinteles ownerii vor verifica si se vor convinge.

In primul rand, vezi ca eu nu iau decizii la nervi, asa cum faci tu, asta da de inteles o chestie.

In al doilea rand, eu vin cu dovezi, tu vii doar cu argumente care nu-s deloc convigatoare.

Mi-ai spus de block, Cum as putea eu bloca pe cineva daca tu erai afara si eu inauntru?

Tu voiai sa intri eu voiam sa ies, cine are prioritate in cazul asta?

Mi-ai spus de gag, ca altii imi dau gag. Pai, Mathias ala mi-a dat gag fara sa-i zic nimic, mi-a dat gag ca vorbeam eu cu tine.

Se vede si-n dovada. N-am ce sa mai adaug. E negru pe alb.

Si acum mi-o dai ca mi-ai dat gag ca din experenta ta eu turui non-stop si fara rost? Dude, tu chiar vorbesti serios?

Adica ti-am pus dovada in fata, dovada pentru ce mi-ai  dat tu gag, si ai tupeul sa-mi spui ca eu turui fara rost?

Tu crezi ca daca dai unor copii gag din orice, poti da oricui? Ma iei drept copil?

Daca am gresit recunosc si accept penalitatile, dar daca nu, imi apar dreptul.

Cuvantul "rahat" nu inseamna mereu un excrement, poate fi adaptat contextului, cum a fost si-n cazul meu.

E ca si cum as putea sa fi zis, Nici nu vad cu porcaria aia in ochi. Cum sa-mi dai tu gag pentru asa ceva?

Deci se vede de la o posta ca erai ofticat pe mine si nu stiai cum sa-mi dai gag sau ban.

Mergi pe dex si cauta sa vezi ce-nseamna rahat. Niciun server nu-ti da gag pentru cuvantul asta, si mai ales

in contextul pe care l-am folosit eu.

Si tot mi-o bagi pe aiai cu nu atac. Nu te-am atacat? Daca nu atacam, luam slay, dar n-am luat.

Si ti-am zis, tu tii lm pe lung aproape toata runda, si la urma pui la spart, cand mai este unul cu hp putin.

Am atacat, dar mai incet si mai rar, dar am atacat.

In opinia ta, a ataca, inseamna sa te duci ca prostul si sa mori, ei bine, fiecare are o strategie.

P.S. Am prezentat ceea ce este relevant, daca vrei sa adaugi si tu restul, chiar te rog, ar face ceea ce-am prezentat eu si mai sustenabil. Pana la proba contrarie tu n-ai prezentat nicio dovada sustenabila.

Edited by lfjs

Deci:

1. Eu nu cred ca Freeze da gag aiurea.Te cunosc si eu Lfjs, stiu ce poti si MrFreeze are dreptate in comentul lui de mai sus.

2. Ai pus doar o parte din conversatie, unde e restul? Pune sa vedem toata conversatia, atunci vedem daca ai dreptate(ai pus doar niste ss-uri in care esti victima).Fac pariu ca l-ai stresat pe freeze foarte mult de ti-a dat gag 20 min.El de obicei da gag intre 3-10 min.

3. Legat de faza cu lm-ul si neatacatul, daca esti ultimul zm esti OBLIGAT sa ataci, citeste regulamentul pretenas.Iar cu lm-ul, fiecare joaca cu el cum vrea.Freeze, de obicei, joaca cu 2 lm-uri, pune pe lung cand are doar 1, ca altfel le avea la spart.

4. Prea multe reply-uri faci.Asteapta decizia celorlalti admini si in final a fondator.ului/ilor.

5. Poate Mathias ti-a dat gag aiurea, dar Freeze(inca o data) nu da gag doar asa de decor.Este un admin foarte bun(Stiu asta).

Decizia ramane celor cu grad mai mare decat al meu :)) .

Este o parte la care am ras de mi-au dat lacrimi: "Deci se vede de la o posta ca erai ofticat pe mine si nu stiai cum sa imi dai gag sau ban." Cum sa fie Freze ofticat pe tine, baiatule ? :)) .

Ma asteptam la reclamatie (de mult tot imi spune lucrul asta), iar azi mai mult ca niciodata. 2 avertismente a primit (nu ataca la lm cand este la spart fiind singurul zm in acel moment si eu ultimul om + face block), iar a 3 oara a luat gag pentru limbaj. El face rau si dupa ce este sanctionat cica este victima, ca are ceva lumea cu el.

Dupa cum am spus si in reclamatia facuta de Dexter, nu respecta nici o regula (de aceea mi-a facut si aceasta reclamatie, ca urmare a comentariului meu facut acolo).

A primit gag 20 min. deoarece din experientele avute cu el, odata pormit pe cineva nu il mai opreste nimeni, turuie non-stop si fara rost. El singur recunoaste ca si alti admini ii dau gag/ban si nu cred ca toata lumea are ceva cu el fara sa faca nimic......

Oricum ce a prezentat el este o mica parte din conversatia avuta pe toata ziua ....... . Si bineinteles ownerii vor verifica si se vor convinge.

Mai tii minte cand iti ziceam eu "Gata, iti face reclamatie".

Cand va zicea sa terminati cu [email protected] nu taceati.

Cand sunteti tari in gura luati gag.

1. Nu ma cunosti chiar deloc. Daca m-ai cunoaste ai sti ca am dreptate. Si parerea ta data random nu prezinta nimic important in momentul de fata.  Ceea ce faci tu acum, e ca arati intregii comunitati ca esti corupt si tii partea neadevarului.

2. Am pus exact cand imi da gag si pentru ce imi da gag. Ce continuare mai vrei?

Cea cu stresul? Pai eram cu gag, nu aveam cum sa-l stresez, mai mult vb el, decat eu.

3. Da, si l-am atacat, numai ca n-am atacat in continuu, ca din cate stiu, nu esti obligat sa ataci continuu, cel putin n-am vazut asta in regulament.

4. Pai n-as face, daca n-ai face.

5. Pai daca stii ca e asa bun, de ce mai este reclamatia asta cu el? Crezi ca as face-o degeaba, doar asa de ochii lumii?

Abtine-te pe viitor daca nu ai argumente care sa fie concrete. De dat cu parearea, si-o dau multi, e normal si inteleg, va aparati unul pe celalt, dar nici chiar asa.

din cate am vazut fiecare admin apara pe altul...nush daca asta e ceva in regula....parca ati fi frati virtuali :o:P...nu mi se pare normal

Nu sunt corupt de loc, baietel.

Parerea mea, poate, nu conteaza acum, dar nu e random.Este ceea ce stiu eu despre tine(de cand ai demonstrat ce poti in cealalta reclamatie facute de mine pentru tine si prietenul tau DarkForest cand l-ati provocat pe John Triplu x7).

Reclamatiile sunt facute pentru ca toti adminii sa isi dea cu parerea despre cazul adminului/playerului reclamat.

Este si normal sa imi apar un prieten si coleg, care este acuzat de "prostia" altuia.

Mai spun o singura data: Freeze este admin bun si nu da gag a proasta.

Nimeni nu apara pe nimeni, asta sa fie clar pentru toti playerii, nu ne aparam unii pe alti! Faptul ca intervenim in aceasta reclamatie este pentru ca nu este corect fata de Mrf33z3, normal ca nu da gag aiurea, este unu dintre cei mai buni admini, faptul ca nu te poti abtine din a vorbii urat si de a nu respecta regulile este problema ta fiindca nu intelegi sau nu vrei sa intelegi ca faptele rele au consecinte. Dupa parerea mea ti-ai primit rasplata. Nu predinde ca vorbesti frumos, imi aduc aminte ca mi-ai zis ceva gen intr-o zi ca am pupat in ... pe cineva ca sa primesc admin, ti-am dat gag cred ca 5-10 min. Tot am impresia ca te razbuni pe admini fiindca isi fac treaba, m-ai jignit atunci cu acea replica doar pentru ca ti-am dat slay deoarece erai dupa mapa la rex. Pretinzi ca esti un om mare, sa ai si un comportament adecvat varstei si lasa prostiile ca mai mult te faci de ras la reclamatia asta, nu are sens!

Pai noi vorbim despre ce s-a intamplat cu altii sau ce se intampla acum. Adica eu sunt judecat pentru fapt ele mele, dar cand e vorba de altcineva repede schimbati subiectul. Si,dexter,daca m-ai cunoaste,ai sti ca nu-s un baietel, dar iar iti dai tu cu parerea. Si vezi ca tu jignesti, dar nu-ti pasa. De ce nu pui toata conversation cu triplux7? Sa vezi cum ma acuza pe nedrept.

Edited by lfjs

TINKODE nu inteleg de ce iti dai tu cu parerea intr-o situatie in care habar nu ai despre ce este vorba (joci din an in Paste/Craciun pe zm, dar vad ca ai pareri) si mai faci si tot felul de insinuari.

Daca cei care au comentat sunt implicati direct in acesta problema sau au avut de-a face cu acest individ, nu vad care este problema......

In schimb tu esti pe dinafara referitor la acest subiect......ca sa nu zic ca este penibila situatia in care te-ai bagat singur si gratuit.

Edited by MrFr33z3

hai sati zic o chestie ma lfjs n-am treaba cu mrfr33z3  ,, eu tiam dat gag nu de geaba eu tiam dat gag pt ca te puneai in gura cu mine si cu mrfr33ze . Ok vb dar  deai vb frumos pt ca nu sunt singuru care stie ca vb urat  . aa da intradevar mrfr33ze nu trebuia sati deia 20 minute  gag pt ca ai zis * hai ma lasama cu bloku ala*  . eu chiar l-am intrabat pe mrfr33ze dc tia dat gag 20 minute si el a zis ca * stress staff* n-am fost atent dar nu stiu ce sa cred .

• Like 1

TINKODE nu inteleg de ce iti dai tu cu parerea intr-o situatie in care habar nu ai despre ce este vorba (joci din an in Paste/Craciun pe zm, dar vad ca ai pareri) si mai faci si tot felul de insinuari.

Daca cei care au comentat sunt implicati direct in acesta problema sau au avut de-a face cu acest individ, nu vad care este problema......

In schimb tu esti pe dinafara referitor la acest subiect......ca sa nu zic ca este penibila situatia in care te-ai bagat singur si gratuit.

1.fiecare isi poate da cu parerea...nu cred ca am dat in cap la nimeni

2..joc din an in paste/craciun....hmmm..nu stiu ce vrei sa zici cu asta

3.nu cred ca am zis nimic referitor la tine

Edited by TinKode

Nu ma laud, da" f*t bine...

fara nicio legatura cu subiectul:)))))

cam asa arata discutiile voastre :)

ati scris mai mult decat Ion Creanga, pt un amarat de gag...

peace!!!

Circ pentru un gag . Vorbiti frumos pe servere , respectati adminii si asa cum am mai spus intrati sa jucati ca va place nu sa aratati care e mai smecher .

Niciunu dintre voi nu e mai smecher decat altul ....credeti-ma.

Lock la circul asta.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this