Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
Zombotron5000

Concurs!

Recommended Posts

As vrea sa organizez un concurs care consta in top 3 numari de fraguri(primii 3 pe mapa cu cel mai mare scor) pe o anumita mapa,premiile vor fii acordate astfel:Loc.1-500 credite Loc.2-300 credite Loc.3-100 credite

Meniuni:-va exista un premiu special pentru un anumit player(voi alege eu);

-fragurile de la modurile survivor/sniper/surv vs assasins/surv vs neme, vor corespunde astfel: 5 fraguri=1 frag normal,daca faci mai de ex intre 1 si 5 frag inclusiv vei primi un frag in concurs... intre 5 si 9=2 fraguri si tot asa...ca sa fie corect pt toti zic eu..;-descalificare pentru ce-i ce se lasa special infectati doar ca sa faca fraguri;

-concursul va avea loc duminica 10.01.2016 la ora 14:00 si se va desfasura doar pe parcursul unei mape(aici avem nevoie de un admin care sa se ofere voluntar sa schimbe mapa la acea ora).

-mapa va fi aleasa in functie de votul vostru(de mai jos..);

-jucatorii vip nu ai voie sa foloseasca arme vip.

-cei ce folosesc he sunt descalificati ;).

*-creditele pot fi donate altui jucator daca, castigatorul are placerea sa ajute alt player. 

Inscriere:

-lasati comm la aceasta postare cu NICK-UL VOSTRU si NUMELE UNEI MAPE;

-pot participa doar primii 30 care lasa comm aici.

Castigatorii vor fi anuntati cam dupa 15-20 min dupa ce se incheie concursul,iar premiile vor fi acordate cand mai repede cu putinta in respectiva zi.

P.S: rider sper sa fii de acord cu acest concurs :)

Bafta tuturor! 

Edited by Zombotron5000
  • Like 1

Daca e sa faci un concurs cu fraguri pe zm as zice sa nu poata participa jucatorii cu VIP sau fragurile lor sa se numere asa: 3fraguri= un frag la numaratoare sau sa nu li se permita sa foloseasca armele de vip si numaratoarea sa aibe loc asa: 2fraguri=un frag la numaratoare. Eu zic ca e o idee buna :). Particip si eu(am vip).

Nick: EcceHTyku

O harta: o harta pe care sa nu stai cocotat non-stop sus, gen zm_303 sau zm_azeo.

Ps: am vip :D

• Like 1

Nick: MaTtHias$

O harta: zm_nemsys sau zm_foda??

Vipi nu ar trebuii sa joace au vip + armura . Acum nu stiu ce sa zic poate unul da numai cu he ?? .  in rest e buna ideea

db168man - zm_asiatic_ground, zm_deko2

P.S: prezent sa schimb mapa

Edited by db168man

Scuzati... nu am mai postat rezultate pentru ca am dat premiile cat mai repede posibil si nu a mai fost nevoie :) Loc.1 db168man-500 cLoc.2 pH Albert-250 c/ThE oLd [email protected] c(a fost egalitate)Loc3. ---Premiul special:praful-125 c+restul participantilor(childwiththegun,ala finutu) care ai primit cateva c de consolare ;)

Edited by Zombotron5000

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this