Jump to content

Welcome back

This is a new trip

Sign in to follow this  
HorrorFox

Abilitati Human/zm

Recommended Posts

• La abilitati zm ar fi o idee buna sa ne apara acolo jos inca una sa scrie fire bomb si noi o upgradem de pinde la ce zm e eu am dat exemplu la husk sa scrie inca una fire bomb  si sa o upgradam cand facem +1 sa dea un damage si sa punem puncte pe ea
  • sa upgrada la toti zm abilitate la damage sau drag
  • sa ne alegem un skin/zm si sa  il facem doar pe ala celelealta sa nu aive puncte pe ele cand dam pe alt zm/human decat pe cel care am facut cel mai bine ar fi asa !
  • la puteri human sa ne aleg una si sa fie maxima putere de folosire 10secunde de afectare zm dar doar cand avem humanu upgradat full atunci putem folosi putere si sa upgradam la ea !
  • ASTEPT PARERI!
Edited by HorrorF0x

Vedem ce se poate adauga. 

Am in gand sa fac o separare in caractere , de exemplu :

Alegi un ZM , il setezi ca zm activ si toate punctele castigate le pui doar pe el .

Sistem de puteri care necesita deblocare si altele .

Principalul lucru este sa termin baza serverului .. deja el se misca bine si multe din buguri au fost rezolvate dar mai este foarte mult de lucru .

Diferenta intre serverul vechi si cel nou este ca acum se pot aplica majoritatea sugestiilor voastre , sper sa iasa ceva interesant .

bun cum spui tu cand faci un caracter full il va debloca pe celalalt tare si asa si la fel si la human :D si poate le adaugi si tu cv in plus cand deblocam un zm sau human cv hp speed gravita damage :D

Edited by HorrorF0x

Eu as spune ca ideea asta cu: sa faci o clasa la maxim ca sa deblochezi alta clasa, nu e asa de buna.

Eu zic ca toate clasele sa fie free si neupgradate.Tu doar sa iti alegi clasa pe care o vrei si sa o upgradezi.

Da e super, dar ar trebui sa fie pusa o limita la abilitatile care pot fi customizate, de ex am la gravity -1 si  nu pot merge cu gravity -1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this