Jump to content
  • Announcements

• rider

Forum in lucru   08/11/17

Forumul a fost reactivat, la fel si licenta iar zilele astea pe langa lucrul la  tema se lucreaza si la servere.
eKer

Cerere Eker

Recommended Posts

eKer    8

1. Nume:Gabriel

2. Varsta:20

3. Primele 5 cifre din CNP: 19606

4. Experienta in moderare: Am mai avut cateva forumuri ( domenii gratuite ) si nu cred ca e mare diferenta intre comenzile de acolo si cele de pe un domeniu platit

5. Cu ce poti ajuta, daca ve-i fi acceptat?: Cu tot ce mi se cere. :) Nu pot sa spun ca pot sa fac lucrul ala sau celalat pana nu vad mai bine situatia :)

6. Ce subforum doresti sa moderezi ?: Nu am vreo preferinta, ma bag unde e nevoie.

Eu zic CONTRA. Zic ca suntem destui, plus ca nu prea ai ce modera nu producem atat de mult content.

• Like 1

eSportsBay    38

eu i dau un PRO pentru moderator la eKer,sigur administratorul are un loc rezervat intr-o sectiune sa o modereze :D

• Like 1

"Rank forum [ ON ]" Asta inseamna ca mai sunt locuri disponibile. Pro, pentru Bazar / Resurse, la sectiunea Discutii suntem deja 3 moderatori.

Ramane de vazut verdictul domnilor administratori. Succes! :)

• Like 1

Dicanio    251

Eker ....tu esti ok , iar decizia de a respinge pentru moment nu are legatura cu activitatea ta sau cu seriozitatea ta , insa in momentul asta avem mai multi moderatori decat este nevoie. In scurt timp vom evalua activitatea celor ce au deja grad de moderator si vom trage niste concluzii daca trebuie sa mai schimbam din ei.

Ms,

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.