Jump to content
  • Announcements

• rider

Forum in lucru   08/11/17

Forumul a fost reactivat, la fel si licenta iar zilele astea pe langa lucrul la  tema se lucreaza si la servere.
set

O Grafica Mai Buna

Recommended Posts

set    3

Am auzit ca se schimba grafica la WoT. S-au mapele o sa aiba alfel de grafica. 

Cam asa o sa arate :

SkyNeTz    33

Dragut. Dar, sa fim seriosi.. WoT pe PC nu va avea niciodata calitatea pe care o are pe console.. Adica.. acolo stii exact tot, la toti va merge la fel.. Pe PC mai sunt oameni cu pc-uri slabe si nu vor sa piarda playeri, asa ca nu vor face niciodata grafici prea sofisticate. Dar, e frumoasa grafica!

set    3

Dragut. Dar, sa fim seriosi.. WoT pe PC nu va avea niciodata calitatea pe care o are pe console.. Adica.. acolo stii exact tot, la toti va merge la fel.. Pe PC mai sunt oameni cu pc-uri slabe si nu vor sa piarda playeri, asa ca nu vor face niciodata grafici prea sofisticate. Dar, e frumoasa grafica!

Cei cu pc-uri slabe, au alte jocuri ;):))

SkyNeTz    33

Cei cu pc-uri slabe, au alte jocuri ;):))

Nu te contrazic, dar vor sa joace WoT si poate sa doneze .. Nu se stie niciodata. Trebuie luat in considerare faptul ca nu toti au PC de 1000 de euro.

Madalinux    160

Wot are 2 moduri. Sd si Hd. Atunci cand il instalezi jocul te intreaba cum il vrei. Deci skynetz your point is invalid. Plus ca a ramas acelasi engine grafic, nu a primit niciun enhance.

rider    1287

Frumos, incep sa faca aceleasi greseli ca in csgo câhcâhNuke, jumate din playeri vor pleca.

• Like 1

SkyNeTz    33

Wot are 2 moduri. Sd si Hd. Atunci cand il instalezi jocul te intreaba cum il vrei. Deci skynetz your point is invalid. Plus ca a ramas acelasi engine grafic, nu a primit niciun enhance.

:)) Ai vazut cum arata pe consola macar? Cata vegetatie, cum arata pomii, tufisurile si restul ? Nu cred.

Madalinux    160

Tu compari 2 jocuri total diferite. Asta e facut pe havok, pe console pe alt engine. Dai si tu la ultra sa vezi ca ai pomi si vegetatie.

SkyNeTz    33

Tu compari 2 jocuri total diferite. Asta e facut pe havok, pe console pe alt engine. Dai si tu la ultra sa vezi ca ai pomi si vegetatie.

Am zis eu ca nu ai ? Eu am zis ca nu se poate ridica ce este pe PC la nivelul consolelor tinand cont ca unii jucatori nu au pc'uri atat de bune incat sa ruleze jocurile care pe low cer foarte mult. Cum spunea si rider.. Or sa plece multi.